Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49497 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Nem régóta van meg ;) még csak mondjuk úgy a"tanuló"köröket tesszük :cheer: A B hajótest sincs még meg :whistle: csak a lőtávnövelést raktam eddig rá + a modulok(álca,fordulás stb)de a NO szerintem jobban gyújtót mint ez :pinch:


az NO-ra úgy emlékszem, hogy lehetett vele cirkálósabban játszani, messziről lövöldözni, a Balti már a DM kistestvére.

kevés a DPM xar az ágyú pici gyors célpontra, - úgy használd a radart, hogy értelme legyen, azaz van mögötted mindig 3-4 másik aki lőheti a rombit, egyedül nem tudod kilőni.

10km körüli álcára emléxem, nem nagyon van aki megfogadta idáig :D de azért csak próbáld meg a Baltin, hogy leveszed a lőtávot, felteszed rá a DPM gyorsítót, és 12km-nél messzebbi célpontra nem lősz rá.
ha van rombi aki lát, akkor mindegy persze, de a rombik nem fognak rágyúrni, hogy 10km-re ugráljanak tőled. ha nincs rombi, és szorul a hurok, akkor ne pufogtass haszontalanul 14-15km-re, mert csak célpontot csinálsz magadból, és kárt úgysem tudsz tenni ilyen távolságból...

ha 10-11km-ről leped meg a szigetek mögül az ellenfelet, akkor gyakran fogsz találkozni derékszögben a másikkal, elő az AP-t, és nem fog hiányozni a gyújtogatás :)

szal menj bátran közelebbm, és meg fog táltosodni az a hajó, meglátod :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja vonKurz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49499 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Amúgy, csak nekem nem adja annyira a New Orleans a citadellákat az ellenbe? Legalábbis a Pensacola szépen osztotta a cirkálókba, de valahogy NO-nál nem érzem ,hogy ha oldalát mutatja egy cirkáló, akkor citadellával büntetem, nem tudom miért (nem szoktam nézni a lövedékek adatait, max a sebességet, mert néha amiatt misselek valamit mert lassabb a lövedék annál, amit megszoktam más hajóknál Xd)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49511 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Köszönöm a tanácsot vonKurz :cheer: Megpróbálom ;) de előtte még kifejlesztem a gyorsabb löveget :whistle: Amúgy is a"rambózás"jobban megy nekem mint a mesterlővészkedés hátulról :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49526 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Ha a wg istenei is úgy akarják, elég jókat lehet menni az NO-val. :)





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49542 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Melyik 2018 negyedévben várható a bontás?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49546 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

ledgeri írta: Melyik 2018 negyedévben várható a bontás?

Május-júniusra mondják. Én szerintem áprilisban már érkezik, mert jelenleg csak a francia BBkről tudunk és erről a bontásról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.301 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.