Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #49596 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Pedig a Cleveland egy marha jó hajó. Arra kell rászokni, hogy a hajókkal meg lehet állni, nem csak körbe-körbe rohangálsz. Keresel valami jó kis szigetet ami felett ellősz és az összes lőtávodba merészkedő BB-t szarrá égeted/sebzed repesszel. Kite-olás közben is zargatod őket ha erre kerül a sor, más cirkáló elleni harcban meg ha elég közel vagy AP-vel megzabálod őket. Elég egyszerű hajó a cleve.

Ha meg nem tetszett a Cleve lövedékének a sebessége mi lesz a Baltimore-nál meg a Des Moines-nél? :cheer:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49602 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

chapo990 írta: Én a lövedéksebességgel nem bírtam megbarátkozni Clevelandnél se. NOnál meg a lőtáv is szégyen, főleg mikor feldob 10be.


Az NO-t nem tartom annyira gáznak ebből a szempontból. A Cleve-t annál inkább. Sajnos ez utóbbival gyalázatosan szar vagyok. Azért a gyujtogatós meg citezős küldit ezzel csináltam meg. Az biztos, hogy megvan benne az a potenciál, ami bennem nincs meg. :D
Amúgy, az utóbbi időben az Indyt is kezdtem megszeretni. Az a közel 17 km-es lőtáv abszolut nem rossz. Sokan nem szeretik, én viszont nem bántam meg a megvételét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49604 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Baltimore 15.8 km-es lőtávja?Csak 3 millás modullal lesz lesz több viszont akkor meg a töltésgyorsításról kell lemondani :unsure: és még az álcája is rosszabb mint az NO-é.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49606 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Én japánoknál végigmentem t10-ig, de nekik se jobb azért. Jó, Ibuki alaplőtávja nem jut eszembe, de asszem ahhoz is modul kell hogy ne halj bele abba, hogy ellőtted magadat. Legalább Zaonak nincs baja ezzel Xd (DM-nek mennyi a lőtávja?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49627 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Zaonak? Zaonak ugyanannyi a lőtáv mint az Ibukinak... :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49631 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
(Zao-16.2km, Ibuki fejlesztett-16.5km)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.