Amerikai cirkálók

Több
6 éve 3 hónapja #49632 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Hogy helyre rakjunk azert valamit, mert ahany ember annyi fele rossz kiejtes, ezaltal ragozas is.

Des Moines egy varos Iowa allamban, eredete francia, igy a kiejteskor a francia nyelv szabalyai ervenyesulnek. Ejtsd: DE MOJN. (akcentus miatt hallhato DÖ MOJN-kent is itt-ott, ami szinten helytelen francia nyelvtanilag, de az egyik legkozelebb allo kiejtes a helyesseghez)
Es a "DEZ MONDEZ" meg a kozeleben sem jar a helyesnek.
A varos
A kiejtes
:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49637 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Baltimore 15.8 km-es lőtávja?Csak 3 millás modullal lesz lesz több viszont akkor meg a töltésgyorsításról kell lemondani :unsure: és még az álcája is rosszabb mint az NO-é.


Tegnap este alvás előtt a wikin nézegettem az adataikat és az NO rendelkezik a legnagyobb lőtávval ezen az ágon, az Indyt leszámítva. A Balti alap 14.4-es lőtávja meg egyenesen vicc kategória. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49658 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Alakul ez lassan. Mintha egy pöttyet jobb lenne, mint Hipper Admirális. Vagyis, jobban kézre áll.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49700 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Nálam pont fordítva van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49706 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Acetil_coenzim_A írta: Nálam pont fordítva van.


Most délután csak hipperrel játszottam. Hát, az mm nem volt túl kegyes hozzám. Két csata kivételével t10-ben szenvedtem. Ezzel a hajóval nem lehet faszán bekempelni a szigetek mögé, mert nem tudok átlőni felettük. Amikor olyan távolságban voltam,ahol át lehet lőni, ott meg már az ellenfél is átlőtt. Az NO-val könnyebben találtam ilyen pozíciót, illetve az mm is kegyesebb, illetve az átlagsebnzésem is jobb vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49819 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Mondjuk az amcsi cirkák lövedéke először a Hold felé indulnak ;) majd onnan potyognak vissza :P De viszont az NO tényleg jó hajó,ha sikerül a pályán megtalálni a neki megfelelő pozíciót és rejteket ronda munkát tudd csinálni,rombolókat is jól lehet vele zaklatni kergetni(9.1 km camo+9km radar)szemből egész jól bírja az találatokat(tolatva szoktam égetni vele)rammoltam vele csatahajót mert nem tudott kilőni szemből ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.266 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.