Prémium cirkálók

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 9 hónapja #41332 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Köszi, hajlok rá, hogy beruházok rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41339 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók








nem sok haszna van ezeknek a 2-e prém hajoknak :(

u.i hopsz ezt nem jo helyre raktam
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41351 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sziasztok!
Végül is a csatahajók résznél rendezett kis kérdőívem egy Kutuzov megvételével ért véget, mert nem akartam a véletlenre bízni. A Shchors-t pont tegnap előtt fejeztem be, ezért elég friss viszontítási alapom volt a két hajó között. Maga a hajó tetszik, elég jó (szerintem) az átlagom is, viszont azt vettem észre, hogy hiába ugyan az a lövedéke a két hajónak (típus, sebesség), meg is hiába van rajta az IFHE, és hiába a plusz torony, egyszerűen nem ütök úgy 4-8 ezreket a Kutuzovval HE salvokként, mint ahogy azt tettem a shchors-al. Gyújtással nincs baj, viszont legtöbbször 800-3000-ig terjednek a salvoim, mert mondjuk 10 talált lövedékből 7 törik, és 3 üt át. Ami a Shchors-nál kicsit másképp volt, és mielőtt jönne a kérdés, nem a hajó páncélozott részét lövöm. Összefoglalva annyi, hogy amég a 7-essel egész könnyedén összehoztam a nagy sebzés köröket az IFHE felvétele után, hiába van meg ugyan az a kapitány, a Kutuzovval mégis jobban meg kell szenvedjek a sebzésért. :( Valami vélemény esetleg, vagy tanács?
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41352 Írta: Turan11
Turan11 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hali.
Valaki meg vette a HSF Graf Spee német prémium cirkálót?
Ha igen akkor el mondaná róla a véleményét.Köszönöm ellőre is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41353 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Szerintem az semmiben nem másabb mint az alap Graf (de nincs meg, így biztosra nem mondom...) Ha így van, akkor jó tud lenni szinte minden elle, de kaphat citeket messziről is, szóval ésszel... DD-k ellen annyira nem ajánlott...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Turan11

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41354 Írta: Shogun
Shogun válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

VoiceOfTheVoiceless írta: Sziasztok!
Végül is a csatahajók résznél rendezett kis kérdőívem egy Kutuzov megvételével ért véget, mert nem akartam a véletlenre bízni. A Shchors-t pont tegnap előtt fejeztem be, ezért elég friss viszontítási alapom volt a két hajó között. Maga a hajó tetszik, elég jó (szerintem) az átlagom is, viszont azt vettem észre, hogy hiába ugyan az a lövedéke a két hajónak (típus, sebesség), meg is hiába van rajta az IFHE, és hiába a plusz torony, egyszerűen nem ütök úgy 4-8 ezreket a Kutuzovval HE salvokként, mint ahogy azt tettem a shchors-al. Gyújtással nincs baj, viszont legtöbbször 800-3000-ig terjednek a salvoim, mert mondjuk 10 talált lövedékből 7 törik, és 3 üt át. Ami a Shchors-nál kicsit másképp volt, és mielőtt jönne a kérdés, nem a hajó páncélozott részét lövöm. Összefoglalva annyi, hogy amég a 7-essel egész könnyedén összehoztam a nagy sebzés köröket az IFHE felvétele után, hiába van meg ugyan az a kapitány, a Kutuzovval mégis jobban meg kell szenvedjek a sebzésért. :( Valami vélemény esetleg, vagy tanács?


Ne legyél telhetetlen :lol:

Én lőttem már 6k feletti HE salvot is a Belfasttal, pedig még nincs rajta IFHE, és durrantottam már 1k alattit Kutuzovval egy Bismarc oldalába IFHE-vel.
Saját tapasztalatom alapján, a német BB-k turtleback armorja miatt nehezebb nagyokat lőni a germánok legnagyobb gépeibe (Bismarck, Tirpitz meg a kilences, tízes). Van valami honlap, ahol meg lehet nézni a hajók egyes részeinek a vastagságát, ott ki lehet szűrni azokat a hajókat (általában ezek BB-k), amelyeknek csak bizonyos részeit érdemes lőni.
A könnyebb sebzés talán amiatt is jön össze, hogy a T7 hajók MM-je magasan jobb, mint a többinek, sokszor top tierek és ötös-hatosokat nem nehéz legyilkolni. Kutuzovval meg ugye alap, hogy nem kevés nyolcast is lát az ember és mehet még két tierrel feljebb is. Érdemes a felépítményre célozni ha teheted. A nagyobb hajókon értelemszerűen több a páncél, talán ezért látsz kisebb damázs-számokat, bár a 9 csata alatti átlagod alapján bőven nagyon jó vagy Kutuzovval :)
Ráadásul magasabb tierben jó sok a hp, van mit darálni. A lényeg, hogy minél többet lőj.

Vagy gyere szakaszba azt nézd, hogyan bénázok vele, mert mostanában szokásom :cheer:

(egy-két kutuzov meg egy rombi eléggé dreamteam, mert gyakorlatilag folyamatosan füstben lehet ülni és ágyúzni a csatatér közepén, a rombi meg figyeli az ellenfél rombijait, hogy torpedóznak e)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.