Prémium cirkálók

Több
6 éve 7 hónapja - 6 éve 7 hónapja #43588 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Zuriel írta: Sziasztok, szerintetek melyik éri meg most jobban Indianapolis vagy a HSF Graf Spee?


én anno megvettem a Grafot és van is benne vagy 200 ezer xp-m. ha a kettő között vacilálsz akkor a Graf szerintem. érvek: javító is van meg sonar is meg torpedó is meg légvédelmi repcsi is.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 7 hónapja Roland által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR, Zuriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43591 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Én megvettem az Indianapolist, de el is adtam.
Mondjuk nekem az egész amerikai cirkáló ág nem áll kézre.

Graf Spee-t viszont szeretem, nem minden nap használom, de lehet menni vele fun köröket.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR, Zuriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43593 Írta: Zuriel
Zuriel válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Köszi a segítő hozzászólásokat, még gondolkodom van 1-2 prém hajóm csak kellene valami cirkáló is már, és kb közel azonos áron van a kettő kérdés Tier 6-ként muzsikál-e annyira jól a graf mint ter 7-ként a Indianapolis. Minden esetren megfontolom majd a vételét. Köszönöm mindenkinek a válaszát :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43597 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

Zuriel írta: Köszi a segítő hozzászólásokat, még gondolkodom van 1-2 prém hajóm csak kellene valami cirkáló is már, és kb közel azonos áron van a kettő kérdés Tier 6-ként muzsikál-e annyira jól a graf mint ter 7-ként a Indianapolis. Minden esetren megfontolom majd a vételét. Köszönöm mindenkinek a válaszát :)



Várj pár napot. lehet lesznek akciók a játék születésnapja miatt :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Zuriel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43613 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Grafnak nagyobb a 2 tornyán a lövegek, cserébe lassabban is tölt, mint egy normál cirkáló.Kicsit lassú is, mert ugye egy zsebcsatahajó voltaképp. Torpedói kellemesek, hátul vannak, de elég szép szögben lehet küldeni a torpedókat, 7km vagy mennyi (tirpitzen csak 6km-es a hatótávjuk).

Nekem küldiből van a sima, High School Fleetes (Haifuri-s) asszem speckó kapitányt is kap (az anime sorozatbó az ottani kapitányt), de asszem nincs speckó képessége, cserébe van "szép hangja" :D (remélem!)

Indianapolisról régebben nem igen hallottam jót, nem tudom, hogy azóta változott-e valamit (Atlanta talán jobb?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43616 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
HSF Graf Spee: Igen , a HSF-es leányzó perverz (sic!) Japán gyerek hanggal jön mellé , 6 skill pontal.... :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.