Német cirkálók

Több
7 éve 3 hónapja #33601 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hasonlóan próbálkozom, de távolról nagyon nehéz vele bármit eltalálni a lövedék íve miatt. Örülök ha 30 ezres sebzés fölé jutok.
Na de tegnap egy csatában amikor a Budyonnyvel idő előtt búvárkodtam, volt időm figyelni a yorckos csapattársat, aki ugyanúgy szerencsétlenkedett mint én, majd a meccs vége felé talált egy egydül kószáló BB-t, amit kamikaze módra lerohant, és megszorta torpedóval. Persze utána kilőtték egyből, de megoldotta, hogy legyen valami sebzése azzal a rommal. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33603 Írta: bela455
bela455 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
En is Yorckal jatszok , meg alap. Az utolso csatamba sikerult be pirosodjak,sajat Yorck tarsam belefordult a torpedoimba. Ez egy Nurenmberg mas voltozatban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33606 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Én a Nürnberget kifejezetten szerettem, de ez a yorck mindenben rosszabb. Erősen elvette a kedvem a német ágtól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33607 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Yorckon csak túl kell esni, Hipper már jobb. Ha tudsz, használj free xp-t a vége felé. Csak annyi kell, hogy közted és az ellen közt legyen egy csapattárs, akit az ellen lő, te meg osztód a HE lövedékeket, vagy sikerült gyújtani is, vagy nem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Novilol

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33618 Írta: Palee1987
Palee1987 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Yorck egy közelharcos hajó. 8 km re közelíts és told bele a pofájukba az AP-t . Ne feledd a legnagyobb cruiser ágyúk vannak rajta a graaf után. Én szerettem vele játszani pedig akkor még nem volt boostolva amikor én nyomtam vele. Törekedj a citázásra azzal uralni fogod a csatamezőt. Tehát bemész lopva gyors AP , aztán menekülés HE vel fűszerezve. Menekülve simán kikerülöd az ellenséges lövedékeket ahogyan a többi német cr el is kell. Nekem ez a taktika bejött és élvezetes volt a játék vele.
Remélem segíteni fog valamit az infó.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Novilol, Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #33629 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Palee1987 írta: Yorck egy közelharcos hajó. 8 km re közelíts és told bele a pofájukba az AP-t . Ne feledd a legnagyobb cruiser ágyúk vannak rajta a graaf után. Én szerettem vele játszani pedig akkor még nem volt boostolva amikor én nyomtam vele. Törekedj a citázásra azzal uralni fogod a csatamezőt. Tehát bemész lopva gyors AP , aztán menekülés HE vel fűszerezve. Menekülve simán kikerülöd az ellenséges lövedékeket ahogyan a többi német cr el is kell. Nekem ez a taktika bejött és élvezetes volt a játék vele.
Remélem segíteni fog valamit az infó.


Köszi a tanácsod, és a többiekét is.Teszek vele így egy próbát.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Novilol által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.