Német cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja #31032 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Sith7 írta: Van értelme, ez egy olyan hajó, ami minden ágon van legalább 1 .. .ezen túl kell lenni/lépni

Örülj neki, hogy tier 4 - ben van ... meséljek a tier 9 -es Izumo - ról ? :sick: :pinch:


Azt láttam párszor CV-vel. Sokan szeretik XD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31035 Írta: reveszlaci
reveszlaci válaszolt a következő témában: Német cirkálók
nagyon jó a nünberg ,csak arra kell vigyázni ne találjanak el :lol: lehet genxterkedni vele,nekem egyik kedvencem,tüzgyorsaság ,tórpedó stb :silly:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31143 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Akkor egy kis biztatás...A Neptune 1 salvoból 5 citadellát kapott,az Atago meg 3-at..... :lol: Friss termés,bár majdnem bele haltam.... :)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja James Onedin által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31215 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Kezd újra tele lenni a szervezetem a játékkal... 16 yorck battle 1 win? (3 nap alatt) (egyetlen nap sem értem el a 40 % win ratét) ennyire szar hajók ezek? (bár ha 1x volt saját tierű meccs) ha meglát a 9 es bb már végem is van. Valami segéd ötlet ? Eddig 51 % winratém volt vele 65 csatából most majdnem mindig menekülnöm kell mert vagy kilövik előlem a csapatot vagy visszaállnak mögém az én rangém meg...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Eper által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31240 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
"Ennyire szar hajóval még nem játszottam mint a Karlsruhe...
Zsinórban 5 meccsen volt 10k alatti sebzésem.
Úgy fordul a hajó és az ágyúi mint egy BBnek.
A lövedékeit olyan lassúak és olyan magas ívűek hogy bármi ami 8km fölötti távon van az már a normál zoom képernyőbe benne sincs.
Egy ki..szott vasdarab a vízen és semmi több.
Szerencsére túl vagyok rajta és megvan a Königsberg de úgy érzem magam mint egy átmulatott éjszaka után tini koromban...csak ezen már a húsleves sem segít! :sick:

UI: Légyszi nyugtassatok meg ,hogy van értelme ennek a Német CA ágnak!
"

A Königsberg viszont generációs ugrás, nekem az egyik kedvencem, bár régebben az egyik frissítés alkalmával szerintem kapott nerf-et a lövedékek sebessége. Előtte brutál volt, 7 kill-el a személyes rekordomat is tartja, frissítés után értetlenül néztem, hogy minden szalvó a cél után csobbant, akkor annyira felbosszantott, hogy rögtön átváltottam Nürnberg-re. A körbeforgó hátsó tornyok jópofák, így azóta visszavettem és néha megyek egy-egy kört vele is.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja LAC1902 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31264 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német cirkálók
"Ennyire szar hajóval még nem játszottam mint a Karlsruhe..." az a hajó a kötelező wg szívatás a technológiai fában. Ettől függetlenül szerintem az egész német cirkálóág szerethető, értelemszerűen mindegyik fullosan az igazi. A 4. tier kivételével én eddig mindegyik cirkálóval örömmel játszottam.

Jelen esetemben a Roon cirkáló az aktuális darab, mivel vele gyúrok a tízesre :evil: :love:

Mit is hoztam magammal? Nos/ elsőnek egy pofás kört, amiben a Roon cirkálóval csatahajó kitüntetést kaptam. Ebben a csatában az volt az apropó, hogy a wg keményen befolyásolta a játékot, egyszerűen esélyünk se volt nyerni. Természetesen jött a vihar, erre belebotlok egy Izumo-ba, aki hamarabb vett észre a viharban :blink: , és mire villant a spot lámpa, már jött is a becsapódás. Ezt kétszer játszotta el a gyerek. Megvallom őszintén :sick: :angry: :whistle: örömmel megszorongatnám annak a wg fejlesztőnek a tökeit, aki elbaszta az egész viharra épülő láthatósági rendszert. Na mindegy, bedurrant az agyam, és közöltem az Izumo játékosával, hogy ne csak a viharban legyen arca, hanem nyílt vízen is. Ott már cserbenhagyta a tudása, én pedig igyekeztem kihozni a Roon erősségeit, hátráló harc, manőverezés. El is süllyesztettem, utána már nem volt akkora arc... sajna akkora mindenki az én skalpomat akarta, azért igyekeztem mindenkinek illő módon beköszönni, ha már kergettek :woohoo:







A cirkáló előnye a lőtávolság és az egészen elfogadható manőverezhetőség. A probléma akkor van ha támadunk, ilyen esetben elől csak egy torony van, szóval átlósan kell haladnunk, hogy mind a három torony harcban álljon. Mindenesetre nagyon ne menjetek csatahajó közelébe, itt sajna ilyen helyzetbe kerültem, és el is süllyedtem. Azért a tízes német csatahajó csúnyán megszenvedte a találkozásunkat.




A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.