Német cirkálók

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30439 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók

pkrusi írta:

BigaC írta: A Roon sokkal jobb szerintem, de igazából a Hindenburgot várom nagyon :)


Arra én is kíváncsi vagyok nagyon, de talán tavasszal meglesz xD


A Hindenburg az egy vadállat, nemrég óta van meg és tényleg igaz, hogy nem véletlenül Battleship Hindenburg-nak is becézik, persze megvan a cirkálóbetegsége is (ne oldalazz vele).

A Hull HP-s Moskva mákja az volt, hogy a lövés pillanatában a hátsó két tornyom szigetet lőtt el, és mire újra töltöttem a másik Hindenburg kivégzett. -- azért hat lövésből 6 citadella sztem nem rossz.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Ghostsaker által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30446 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Ghostsaker írta:

pkrusi írta:

BigaC írta: A Roon sokkal jobb szerintem, de igazából a Hindenburgot várom nagyon :)


Arra én is kíváncsi vagyok nagyon, de talán tavasszal meglesz xD


A Hindenburg az egy vadállat, nemrég óta van meg és tényleg igaz, hogy nem véletlenül Battleship Hindenburg-nak is becézik, persze megvan a cirkálóbetegsége is (ne oldalazz vele).

A Hull HP-s Moskva mákja az volt, hogy a lövés pillanatában a hátsó két tornyom szigetet lőtt el, és mire újra töltöttem a másik Hindenburg kivégzett. -- azért hat lövésből 6 citadella sztem nem rossz.


Az hogy ne oldalazzunk cirkaloval, mert veszelyes az felemas dolog, mert csak kell hasznalni a lehetoleg gyorstuzelo agyuit, ez a fo erossege. Akkor mar erdemes a mozgekonysagot upgradelni meg berakni az incoming fire alert-et. Mindentol fuggetlenul a Hipper a sajat tierjeben egy papirhajo.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 4 hónapja #30447 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hm.. Hipper mint papir akor a Csapajev mi??pehely??vagy a Mogami

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30449 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vcsaba1968 írta: Hm.. Hipper mint papir akor a Csapajev mi??pehely??vagy a Mogami


Nem akartam mondani, mivel sajat tapasztalataim nincsenek veluk, de ahogy nezem ellenfelkent a tobbi hasonszoru cirklot ok se tunnek acelosnak. :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #30451 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Hipper nem volt annyira papír, egyszer lerohantam egy North Carolinát, az RNG ellene volt, így kitorpedóztam :)
Végignéztem a képeimet, talán két jó menetet tudtam vele menni, a legtöbb csata közepes vagy annál is rosszabb volt vele. Ezek még régebbi verziókból vannak. Ha jól emlékszem, nagyon ügyeltem a szögelésre, sok AP és ha úgy hozza, torpedók.
A Roon pedig még durvább AP-vel rendelkezik, BB-k oldalát is sikeresen lehet lyuggatni vele... :)





látszik is, hogy ezek is bukták voltak, 47% körül volt a WR-em vele...
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja BigaC által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Ghostsaker, Eper

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #30452 Írta: Ghostsaker
Ghostsaker válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Gratula BigaC! 6 kill, respect megvan tőlem :)

Ez meg friss egy friss Hindenburg menet:







Persze a kér szovjet/oroszt miután lelődöztem 1000 HP köré és menekülőre fogták, más lekapcsolta előttem.... ("Animált Rinya Picsás" - vcsaba1968 után szabadon - küldi uccsó 4 szovjet/orosza csak nem akar jönni
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.333 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.