Német csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41533 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak 2 csatát tudtam menni eddig Grobeval, de elsőnél 2x kidobott a szerver (előtte volt 6 ranked és 2 scenario köröm, köszi.....), utána tudtam picit tesztelni missouri ellen (asszem az volt, vagy iowa), de majd kéne egy rendes teszt is.


Oh, Lebe :3 (a t7-es német dd, Z1 a "kapitányod" :D )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41537 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bocs hogy bele kottyogok de az a 3,5km lőtáv különbség döntő lehet ;) főleg ha szerencsés lövése volt és te egy citát kaptál :whistle: és mire lőtávba kerülsz jön a következő salvó,sortűz és bye-bye :pinch:
Bismarck-nál is ugyan úgy lesz bőven overpen-ed az a plusz lövegtorony nem mindig érződik :S egyedül a másodlagos lőtávja ami kiemelkedő(zászlóval most már 11,3 km)de a manuál skill nélkül és nerf-elt gyújtással nem igazán igazi :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #41538 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Jaszon írta: Bocs hogy bele kottyogok de az a 3,5km lőtáv különbség döntő lehet ;) főleg ha szerencsés lövése volt és te egy citát kaptál :whistle: és mire lőtávba kerülsz jön a következő salvó,sortűz és bye-bye :pinch:
Bismarck-nál is ugyan úgy lesz bőven overpen-ed az a plusz lövegtorony nem mindig érződik :S egyedül a másodlagos lőtávja ami kiemelkedő(zászlóval most már 11,3 km)de a manuál skill nélkül és nerf-elt gyújtással nem igazán igazi :angry:


Mint ahogyan döntő lehet a füst és a szikla is. :) Arról nem is beszélve, hogy egy cirkáló szépen tud forogni. Főleg ha tudja is, hogy jön a salvo. Az a salvo, ami legalább 17km-ről jön és sok mp múlva ér oda. Egyébként meg ha egy cirkálót felderítik és az oldalát mutatja a frontnak az meg is érdemli hogy korai bye-bye legyen a csata vége. ;) Főleg ha a citadella után vár még 25-30 mp-et és szotyizik tovább oldalazva. :whistle:

Nem azt mondtam, hogy nem lesz overpenem, csak azt, hogy remélem nem ennyi. Tudniillik egy csatahajóm sem produkált ennyit. Pedig mentem pár hajóval (23 különféle csatahajó), hiszen az összes csatámnak a 75%-át csatahajók teszik ki (lassan 1200 csata).
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja Doktoruur által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41572 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Régen mentem Bismarckkal, délről indultunk, sajna a többség megállt a szigetnél lent, csak azért, hogy bukjuk, nekem a fél hp-m elment, mire sikerült elhúznom onnan ,mert ellen dd-je füstöt húzott (remélem ,hogy az ellenné) és folyamat láttak












Azt nem tudom, hogy a francia bb spotolt-e fel, vagy valaki más, mert mást nem láttam, de csak akkor lött rám a francia, mikor a 2 sziget közötti résen át tudott lőni.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41676 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Most fordult velem előszór elő, hogy 44K sebeztem egyetlen salvoval, egy oldalát mutató NC-nek :evil:
Megvallom őszintén a Bismarck megmarad szeretem hajónak, meg van rá a küldi festés is, meg egyszerűen azért Bismarck :love: mert szeretjük, mert legenda, és mert király... a második kép Gröse.. beállt a kikötőbe, de még nem mentem vele, kapitány Tirpitz-ben hajókázik.


A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41702 Írta: fiman28
fiman28 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Bismarck-kal egy gond van, nincs torpedója. Ezért sikerült kiszednem egyet, ha 1 kicsivel több hpm van akkor kettőt is bezsákoltam volna. Ez az eddigi legjobb csatám német BB-vel.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.420 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.