Német csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #41522 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A 7-es némettel keresni kell a közelharcot és akkor lesz sebzés ;) (Gnes/König 68/68k)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41525 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta: A 7-es némettel keresni kell a közelharcot és akkor lesz sebzés ;) (Gnes/König 68/68k)


Köszi Puma. :) Zoli is adott már tanácsokat és Szabi is, de rájöttem, hogy nekem inkább a vérbeli csatahajók állnak kézre. :cheer: Vagy azok sem... :blush: :lol: Átvészelem, aztán jöhet a Bismarck. :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41526 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Doktoruur írta:

PzPuma írta: A 7-es némettel keresni kell a közelharcot és akkor lesz sebzés ;) (Gnes/König 68/68k)


Köszi Puma. :) Zoli is adott már tanácsokat és Szabi is, de rájöttem, hogy nekem inkább a vérbeli csatahajók állnak kézre. :cheer: Vagy azok sem... :blush: :lol: Átvészelem, aztán jöhet a Bismarck. :P



Remélem nem 18-20km-es bismarck játékra készülsz :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41527 Írta: Doktoruur
Doktoruur válaszolt a következő témában: Német csatahajók

bontottcsirke írta:

Doktoruur írta:

PzPuma írta: A 7-es némettel keresni kell a közelharcot és akkor lesz sebzés ;) (Gnes/König 68/68k)


Köszi Puma. :) Zoli is adott már tanácsokat és Szabi is, de rájöttem, hogy nekem inkább a vérbeli csatahajók állnak kézre. :cheer: Vagy azok sem... :blush: :lol: Átvészelem, aztán jöhet a Bismarck. :P



Remélem nem 18-20km-es bismarck játékra készülsz :lol:


Nem arról vagyok híres. :) Régi videóim sem erről árulkodnak, igaz azokat már nem lehet itt látni. De Csaba sokat látott közülük, vagy Szete bátyó, esetleg Dog, vagy Laci. Én inkább odamegyek és odabaszcsizok jó nagyot harcos vagyok. Ezért is halok sokat a 7-es ladikkal. :( :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41529 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem valahogy a német bb-k BIsmarckig elégé nem hozták azt, amit itt sokaknak hozott, legalábbis nekem a rövid lőtáv, a viszonylag pontatlan ágyúk, ilt t6-osig a lassúság nem igen tetszett. T7-es gyors, de papír cserébe. Bismarckkal elég jól kijöttem, jó másodlagos, jó lőtáv, elfogadható ágyúk (vagy jó ágyúk?). Aztán meg jött egy a roncshulladék, Grobe néven Xd

11.6km-es másodlagos lőtáv, majd meglátom mire megyek vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41532 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Megnőtt rendesen a lőtáv és szerencsére elég gyorsan pufogtatnak is vele.

Nálam most 3,4s és 6,4s a töltési idő rajtuk.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.282 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.