Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #41786 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Trucker39 írta: Grat hozzá, de ez nem csatahajó szerintem.



:whistle: :lol: :sick: :woohoo: :evil: most javítom :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41787 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Na akko, huss neki újra ;) Der Grose ... az igazat megvallva még ismerkedünk, a nagy ágyúcső hiányzik. Ez az első normális sebzésű köröm, inkább az átütési rendszerét nem értem a német AP lőszernek.
Mert legtöbbször min. sebzés, aztán ritkán bead lehetetlen szögekben egy-egy nagyobb ütést.
A szögelést még gyakorolnom kell, miképpen a célzást is :dry: Nem rossz hajó ez, csak rá kell éreznem...

A túlélési képességeiről szólva, a csata utolsó fázisában 4 hajó jött rám, ebből hármat elsüllyesztettem :lol: én pedig egyedűl voltam :sick:




Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja GaiusHun által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41789 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Érdekes képek topic-ban van egy jó kis oldal AP lőszerek átütésével kapcsolatosan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41801 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kissebb verekedés után vesztettünk. Sajnos a Montana tovább bírta, illetve nekem egyel kevesebb citadellát adott be, mint jól esett volna. A csapat a jellegzetes hétvégi, semmire kellő társaság volt.





A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41802 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
3. meccsem a nap (első kettő gallanttal volt), valamiért 4 perc alatt töltött be csak (a 2. csata után megnyitottam a chrome-ot, ennyire bezavart volna?) Csapat sehol, azt hittem végem, erre valami pozitív rng nevezetű cucc elkezdett hatni erre a körre











Lehet ezzel sebezni? LEHET EZZEL SEBEZNI?! Amúgy vicc, hogy ott volt yamato előttem 6 km-re és nem, nem rammol le, hanem a montanat lövi előtte, én meg adtam neki egy citadellát végül 3km-ről, sajna többet nem, mert a 2 hátsó lövegem, csak az orrát látta és szigetet fogtam ekkor. Sikerült a füstben lévő Neptuneba belelőnöm, így a heti küldi meglett, nem tudom, hogy eladjam-e a csónakot megint vagy se.
Ha lett volna még idő, az afk tirpitzbe még lőttem volna, csak elértük a max pontot, ilt a cv is elbújt.
115k xp van rajta, messzea kurfürt

Baltimore honfitársunkat üdvözlöm innen is :cheer:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GaiusHun, vonKurz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41860 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Keresi a helyét nálam ez a hajó, alakul vele az együtt működés, mostanában nem igen volt időm harcba vinni, ma újra csatába vittem. A csapat eltűnt harc közben, azonban ez a hajó hozta magát még ha utolsóként el is süllyedt. :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.