Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #42447 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német csatahajók

leopardusz írta: Szakaszban kell menni vele. 3 Friedrich már sebez 150.000-et :silly:

Talán sebez... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #42469 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nálam az volt/van, hogy kb 100k xp-ig (minden kifejlesztve rajta) kb olyan meccseim voltak, átlag 50-60k sebzés. Aztán valahogy elkezdte adni a +100k sebzést. Ne kérdezd hogy, kis ágyú, +secondary range modul. Igaz, hogy most is előfordul, mikor nem tudok sebezni, de az valahogy kezd ritkulni.

Amúgy az szokott lenni kb, hogy a csata 2. felében van egy hirtelen emelkedés a sebzésben, majd így lesz közel 100k a végén
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja Grievous által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: James Onedin

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42477 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Sajnos kraken nem lett, mert lecsúsztam a két kis hp-s hajóról a végén. Azzal lett volna az igazi.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: kiscsusza, PzPuma, James Onedin, vonKurz, BigaC, Jaszon, eclipse85gt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42479 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Nálam az volt/van, hogy kb 100k xp-ig (minden kifejlesztve rajta) kb olyan meccseim voltak, átlag 50-60k sebzés. Aztán valahogy elkezdte adni a +100k sebzést. Ne kérdezd hogy, kis ágyú, +secondary range modul. Igaz, hogy most is előfordul, mikor nem tudok sebezni, de az valahogy kezd ritkulni.

Amúgy az szokott lenni kb, hogy a csata 2. felében van egy hirtelen emelkedés a sebzésben, majd így lesz közel 100k a végén

Köszönöm,tanultam tőled.A kis ágyú tényleg jobbnak tűnik,érdekes.Variáltam a kapitányi képességeken is,majd meg látjuk.De azért nem bánnám ha túl lennék rajta. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42486 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

James Onedin írta:

leopardusz írta: Szakaszban kell menni vele. 3 Friedrich már sebez 150.000-et :silly:

Talán sebez... :)


esetleg meg lehet próbálni kihagyni 1-2 hetet, aztán olyankor adja egy kicsit :)


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #42488 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
5 csatát mentem ma grobeval, 30k (kutuzov+roon folyamat HE-vel lőtt), 181k, 0k (7 percen keresztül töltötte be a játékot, 1x kidobott közben és kilöttek közben), 122k, 87k.







Biscu meg 106k-val bukó :/ (elég sokszor kaptam ki ma -2 mm-et, leglaábbisp ár -2 tieres hajó volt meccsenként)



De mi a franc?! Low hp-s Nagato, Myoukou, FUsout nem találok el?! MI a franc, RANDOM -.-" (nem nem érzem, úgy, hogy VÉLETLENÜL misseltem folyton, myoukout secondaryval kiszedtem ,nagatot meg halálom után kapta el a lövedékem)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.