Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #41863 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én meg keresem ehez a hajóhoz a legmegfelelőbb beállítást. kezd az a gyanúm lenni, hogy nem biztos, hogy a secondary build a legmegfelelőbb választás. Láttam néhány - számomra nagyun fura - beállítást. Az is érthetetlen, hogyan tud vele a gazdája eredményes lenni. Egyszóval még sokat kell olvasnom, tanulnom vele kapcsolatosan.

A csatahajó mellől, körül elpárolgó csapattársak valami fertőző beegség lehet. Túl sokszor találom magam egyedül a semmi közepén, holott kb. két salvo-val korábban egy kisebb flotta közepén hajóztam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41865 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én úgy érzem a játék stílusomhoz megtaláltam a beállításokat inkább ott van gond hogy csata pozíciók még nem tökéletesek. Ott van mit gyakorolnom vele. Akkor a DMG is emelkedni fog vele, legalábbis remélem szeretném vele átlépni a 300. 000 álom határt. :) :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41869 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát nem tudom, melyik lenne a jobb. Most a Flamu féle beállítással próbálkozom. Félelmetesen sok a találatok között a lepattanó vagy az overpen. Ezzel igazán kezdhetnének valamit. Torpedó bezzeg sosem overpen. HE-t meg hiába töltök, körberöhögnek vele.

Sajnos a csapat (mit csapat... szedett vedett banda) finoman szólva sem volt a helyzet magaslatán. A végén már kergetett egy Ognevoi, egy Roon, egy Kutuzov és két GK. "Finoman" irogattak a chat-be, hogy miért menekülök? Nem is tudom miért, talán kicsit sok volt a 5 vs 1 felállás. Kiszedtem a rombolót, utána a túlzottan bátor Kutuzovot, nagy kergetőzés a Roon-l, közben az Amagi hibázott és oldalát mutatta felém, egyből süllyedt. Roon-t szitává lőttem (értsd overpen). Nem mertem lőszert váltani, mert a sarkamban feltünt a két GK. Roon nagy nehezen merült. Nem szokásom, de most fel ragadtam a falra, mert csak 1-2 perc volt hátra. és nagyon kevés HP-maradt. Még egy párat belelőttem az egyik GK-ba és szerencsére letelt az idő.

Replay




A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41874 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ne mást nézzetek, ezt nem is értem teljesen.
Különböző oldalakon, fórumokon, facen folyamatosan olvasom a kérdéseket hogy milyen beállítások, modulok kellenek egy-egy hajóra ill milyen kapitány skilleket használnak mások.
De miért ? hol a játék így ?
Olé ! király leszek azzal azzal a hajóval, felszereléssel, kapitánnyal amit mástól lestem el, közzétette... aha, persze...
Tuti lesz így a játék, ami már az elején oda lett...

Ráadásul sok variáció azért nincs, menni kell az adott hajóval és kitapasztalni.
Persze, nem is tagadom én is megnézek egy-egy felszerelést kapt skillt hogy más mit tett fel, de ettől függetlenül én azokat használom melyek számomra megfelelőek.

Kezdő játékosok talán lehetnek kivételek na de esetükben is miért nem tapasztalja ki, nézz utána ami közben lehet még több tudást szerezne (nem csak a kérdéses dolog kapcsán)
Természetesen tisztában vagyok azzal hogy a fórumok, csoportok valamelyeset ezért is vannak, meg kérdezni kell.

Nem vitaindítónak szánom írásomat, nem is a tisztelt Trucker39 fórumtárssal van gondom ;) :) hanem a "Flamu féle beállítással" ami kapcsán kikívánkozott a fenti szösszenet.

kepernyos írta: Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.

Arany... elnézést kihagytam a sorból.
Nos, Elég régóta játszom de aranyért még nem osztottam újra kapt skillt.(nem is fogom, nincs is rá keretem)
Miért is ? mert nem fél perc alatt osztom ki. ;)
Volt ugye pár ingyenes újraosztás is és nekem napokig tartott, eltököltem vele ? igen :cheer: , de átgondoltan osztottam ki...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41876 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41878 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én is skillek terén a gold miatt nem akarok nagyon variálgatni, free playerként sok választásom nincs, kapitányom meg nincs 19 ponttal Xd (sok 17 pontos van)

vonKurz-t üdvözlöm, ahogy a csatában is tettük B)










Meghaltunk mind a ketten, de dobogós hely nem rossz azért

Itt kicsit agresszív voltam, próbáltam előre menni, egy alabama (?) volt szembe, egy Grobe nekem oldalt, később egy amagi a másik oldalt, meg egy t9-es amcsi ca lött folyamat HE-vel. Nem lett volna nagy bajom, ha a végén Amagi nem HE salvot lő, ami megint felgyújt és amiatt égtem le végül...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.297 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.