Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #41937 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók

PzPuma írta: Ezt azért vitatnám valamelyest ugyanis 12 csatahajó van a kikötőmben (Tier4-10ig) és a Gnes-Bism pároson (utolsó 4pont lesz az álca ha egyszer elérik) kívül mindegyiken rajta van az álca.
A térkép széléről felesleges harcolni ahogy közelre bemenni is értelmetlen, a kettő közt kell megtalálni a jó helyzetet és harcolni, hidd el sokat jelent az álca.
Persze amikor viszont kell be kell menni a sűrűjébe. (sokan ezt rontják el...)
Mindenképp életképes a dolog, számomra...


Nekem is fent van egyébként pár hajón, de főleg olyanokon, amik amúgy is kicsit jobb concealment-el rendelkeznek, pl. Montana. Bár olyan óriási különbségek nincsenek tier X-ben, IX-ben nagyobbak. (Iowa vezet itt is ebben.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41940 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Végre lett egy 19 pontos kapitány is a GK-ba.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41942 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nos akkor neked is elkezdi gyűjteni az elite XP nekem az öt 19 kapitány eszetlen mennyiségű elite xp hozz össze amit ugye bármikor fel lehet használni bármelyik esetében.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41944 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Egyéb iránt ezt az egész kapitányi képesség kiosztást, véleményem szerint erősen túl dimenzionáljátok. Itt nincs olyan hogy, biztosan jó. A játék stílus a hajó a játékos tudás mind befolyással van rá. Ezt egyénhez kell szabni. Ami nekem jó lehet neked nem jó, például nekem nincs a Hindenburgon Concealment expert mégis tudok vele 200K DMG felett menni. Tegyétek már fel a kérdést mi az hogy jó kapitányi skill elosztás?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41946 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
nekem is van már 100K, pedig csak egy 19-es kapitányom van.
viszlát átképzési várakozás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41955 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én elvagyok 19 pontos nélkül, valahogy mikor magas tieres hajokhoz kerülök, a régi kapitány helyett újat veszek elő Xd


Grobeval mi van? Az elmúlt egy héten kb 100k-t tudok sebezni vele, ami marha szokatlan és csak 130k xp van rajta a 255k-ból :huh: (ma volt egy bukóm 110k-val, egy másik bukó utána 30k-val, majd nyertünk egy 120k-sat, volt egy tolató zao 18km-re, 2 citadellát beadott Xd)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.276 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.