Német csatahajók

Több
6 éve 8 hónapja #41926 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Itt kicsit agresszív voltam, próbáltam előre menni, egy alabama (?) volt szembe, egy Grobe nekem oldalt, később egy amagi a másik oldalt, meg egy t9-es amcsi ca lött folyamat HE-vel. Nem lett volna nagy bajom, ha a végén Amagi nem HE salvot lő, ami megint felgyújt és amiatt égtem le végül...


és amíg téged lőttek, addig az Algierom 94k-t égetett a túloldalon 8-9-s hajókon, teljesen rendben volt a csata :D

kepernyos írta: Nos, figyelembe véve, hogy az újraskillezés aranyba kerül, jó ha az ember tudja, hogy melyik beállítással sikeresek más játékosok, mielőtt dönt.


sosem érdekelt különösebben, mások mivel sikeresek, ellenben mindig is érdekelt, melyik skill pontosan hogy működik.

nem vágom pontosan melyik a Flamu féle beállítás, de Flamu nem azért sikeres, mert ezt használja, hanem Flamu a játékosok 90%-nak bármilyen tizes hajóját agyonvágja bármilyen nyolcassal, beállítások ide, vagy oda.

tagadhatatlanul adhat ötletet a lopakodó csatahajó, 13,5km spot távval, bár vagy lopakodik a Kurfurst, vagy másodlagost használl, a kettő együtt elég macerásan jön össze...
ötletnek érdekes, nem feltétlenül a legideálisabb megoldás, mindenesetre hamar eljut odaáig egy kezdő is, hogy mi működhet egy cirkálón, és mi egy csatahajón... feltéve ha gondolkodik, és nem csak másol.

az mondjuk tény, hogy ha viszont másol, akkor inkább Flamut, mint egy random bárki mást B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41928 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Német csatahajók
szerintem ez a lopakodás kicsit túl van dimenzionálva, legalábbis csatahajónál.
adhat pár helyzetben előnyt, de a csata nagy részében úgyis fel van szpotolva... nem azt mondom, hogy haszontalan, de csatahajónál talán jobban el lehet költeni azt a pontot.
(viszont a cirkálók nagy többségénél "must have" kategória szerintem...)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #41930 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ezt azért vitatnám valamelyest ugyanis 12 csatahajó van a kikötőmben (Tier4-10ig) és a Gnes-Bism pároson (utolsó 4pont lesz az álca ha egyszer elérik) kívül mindegyiken rajta van az álca.
A térkép széléről felesleges harcolni ahogy közelre bemenni is értelmetlen, a kettő közt kell megtalálni a jó helyzetet és harcolni, hidd el sokat jelent az álca.
Persze amikor viszont kell be kell menni a sűrűjébe. (sokan ezt rontják el...)
Mindenképp életképes a dolog, számomra...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja PzPuma által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41933 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Ha sikerülne valahogyan csökkentenem a nem sebző lövések számát, szépen teljesítene most már. Az a gondom, ha HE-re váltok, a lista alján végzem a csatában. Ha meg marad az AP, akkor meg ilyen rendszeresen a találataim eloszlása. Bizonyára kapom az ész osztást is, de azt már - szerencsére - nem látom. Minuszolnak is gondolom, de azt sem látom, mert szinte mindig nulla az értékem.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41935 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én ilyen satokat nem nézek, egyet tudok biztosan ha jól lövök van sebzés is, hogy aztán ebből mennyi a lepattanó és egyéb eloszlás nem szoktam nézni. Lövök amennyit csak tudok a többi meg történik. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #41936 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bizony-bizony, az RNG sokat számít sajna. Van pár BB csata mögöttem is és vannak azért már ismétlődő rutin lövéseim. Például oldalát felém mutató X típusú, Y távolságra lévő CA-ra szinte mindig ugyanúgy lövök már (szerintem egymásra vetíteném a különböző meccsből ezeket a lövéseim a célkeresztek fednék egymást) és mégis az eredmény eléggé szórt. Nyilván többször nagyon hatásos mint nem különben nem így lőnék, de van, hogy szétpattogok, overpenelek, vagy csak simán köréesnek a lövedékek.

HE-re sose váltok szinte mert mindig megbánom :) Általában mindig van célpont amire jó az AP, és többször érzem azt, hogy a francba HE van betöltve pedig AP kéne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.