Német csatahajók

Több
7 éve 4 hónapja #31854 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Csak dicsérjük őket, dicsérjük, aztán majd valakinek eszébe jut, és jön a nerf! :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31867 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Talán azért, mert jelenleg a német a legkiegyensúlyozottabb csatahajó vonal a játékban. Tűrhető páncélzat, tűzerő, mozgékonyság, és rohadt jó másodlagos fegyverzet beleértve a légvédelmet. Igazábol ők az a jack of all trades. Főleg 8-tól a hydro-val. Japánokban még látom a potenciált, mert tűzerőben szerintem lényegesen jobbak a németeknél, viszon a légvédelem és az AP-s másodlagos fegyverzet miatt sokszor nehezebb helyzetekből nem lehet könnyedén kijönni velük. Amcsikra pedig igen csak ráférne egy alapos átdolgozás, mert a légvédelmen kívül nem igazán érzek bennük különösebb potenciált az iowa-montana pároson kívül. De legfőbb probléma az amcsikkal a sérülékenység. Orosz BB-k érdekesek lesznek, már szivárogtak ki róluk infók.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja VoiceOfTheVoiceless által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #31870 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kicsit off, de mit lehet tudni róluk? Mennyire lesznek OP-k? :D

On:
Megtört a Bismarckom átka? Napi első csatát a Lexington az utolsó másodpercben fordította meg, mikor Bismarck elsüllyedt :O











Kicsit sok volt az ellen cv-jének a repcsije, föleg, hogy a sajátunknak nem voltak vadászai (vagy egyáltalán vagy ekkora, 3 bombert láttam nála meg egy torpedósat)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31871 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Amcsikra pedig igen csak ráférne egy alapos átdolgozás, mert a légvédelmen kívül nem igazán érzek bennük különösebb potenciált az iowa-montana pároson kívül. De legfőbb probléma az amcsikkal a sérülékenység.

Én személy szerint most a New Mexet nyűvöm, és szerintem elég jó. 12 lövedék, tűrhető páncél. Néha kapok meglepiket, hogy a szemem kiugrik. Lassú mint egy teknős.
De a nem szép, de erős orosz csatahajóra benevezek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31872 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
De az ellennek se maradt túl sok repülője!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #31877 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nálam most a cél a Bismarck, de az még messze van. A ruszki csatahajók biztos érdekesek lesznek, mert nem egy nagy hajós nemzet, viszont tuti jó BB-ket kap az ág... :whistle: Bár nekem igazán az angol BB ág hiányzik, nem is értem mit tökölnek vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.277 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.