Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #33483 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Gneisenau tulajdonosok, vagy használók! Mit raktatok a hajóra "upgrade" alá? Értem ez alatt, hogy "lőszerrekesz módosítót", "kormány módosítót", főágyú módosítót"?
Nekem konkrétan majd' minden csatában ellövik egyszer-kétszer valamelyik ágyúmat!
Előre is köszönöm a segítséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33540 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók

kg1003 írta: Gneisenau tulajdonosok, vagy használók! Mit raktatok a hajóra "upgrade" alá? Értem ez alatt, hogy "lőszerrekesz módosítót", "kormány módosítót", főágyú módosítót"?
Nekem konkrétan majd' minden csatában ellövik egyszer-kétszer valamelyik ágyúmat!
Előre is köszönöm a segítséget!


A kapitányi képességek első sorában balról a másodikat tettem rá a Gneise kapitányra, mivel az első sorból az a leghasznosabb szerintem: 30%-al csökkenti a modulsérülések esélyét.

Modulokból elsőre a főágyú módosítót rakom mindig mindenre. Másodiknak a pontosságnövelő van fönt, harmadikra a javítás, negyedikre is a javítás.

Ilyen beállításokkal nálam maximum a torpedóvetőket, illetve a másodlagosokat szokták ellőni, de azt is inkább közelharcban. Főágyúkat nekem nem szoktak lőni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33578 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szép kis Bismarck csaták, kettő közülük egymás utániak :silly: . Na meg egy 178.000 sebzéses :woohoo: . Érik a 200.000 :lol:




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33587 Írta: Dewri
Dewri válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Meglett a Bismarck. A kikötő dísze. És az is marad, mert nem nagyon éri meg kifutni vele. Mivel ez wg játék, itt a koncepció ugyanaz, mint a wotban: tier8-tól fölfelé csak akkor nyereséges a játék, ha van prémium fiók. Én viszont nem fizetek továbbra sem egy ilyen f*shalom játékért egy ilyen g*né cégnek, így nem nagyon fog haladni a Bismarck projekt...

Illetve nagyon lassan, mert egy-egy kör után kell menni 3-4 tier6-7 kört, hogy visszajöjjön a bukták ára...

Hangsúlyozom, ez nem a hajó hibája!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33592 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Tier8 még pluszban tartható, ha jól használod :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33593 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bár nem tudom a német t8 mennyit eszik, de nekem általában az NC még úgy is pluszban van (20-40e), hogy megveszem rá a prém fogyóeszközöket és a festést. Persze amikor nagy bukó van kevés sebzéssel, akkor szívás, bár úgy látom a Bismarck elég jól bírja a gyűrődést és jól sebez. Szóval ne aggódj, kis rutin és jól fog menni vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.