Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #34728 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Novilol írta: Nem gondoltam volna, hogy tier 4-ben találom meg a kedvenc hajómat. Ez a Kaiser...


Nyugi... jön majd a König! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34735 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Szete58 írta: Nyugi... jön majd a König! :)

Pont ezt akartam mondani.. Na az egy igazi b*szógép B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #34741 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Acetil coenzim A beküldte

Megvettem a Gneisenau-t.
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen tapasztalataitok vannak a kisebbik rusnya nővérről, illetve milyen felszerelést és képességet (10 pontos kapitányom van hozzá) ajánlotok rá?

Nekem itt a srácok sokat segítettek például ebben is, így továbbadom a tapasztalataimat.Most is nyúzom, nagy kedvenc! 70 csata! Nem sok. De! A "B" testig nyögtem vele, nem tetszett a Bayern után! Ám utána...Gyors, az ágyúk száma nem túl izmos, de tudnak nagy pofonokat adni! A saját tierjében vagány, mert orral neki az ellennek. Ha az oldalát fordítja a másik hajó, jó! Ha az orrát, akkor is, mert úgy neki sincs több ágyúja. (a többségnek). Magasabb osztályban is helyt áll! A két első torony meglepően egy helyre lő. Közelharcban, ha kacsázol, bírja a gyűrődést. Persze néha be lehet olyat kapni vele, hogy csak a füled cseng!
Ötvenvalahány csatáig a statisztikája 45% volt. 70 csata után ez most 53%! Ha kitanulod gyilkos! Csúnyát lehet lőni bele még a Nort Carolinába is. Támadsz orral, utána spuri, majd fordulsz, és megint támadsz. A légvédelem jó, sok repülőt leszed.
Itteni Urak tanácsait fontolgatva, elemezve, sőt próbálgatva, a kiegészítők a következők.
Main Armament Mod.1 (a főágyúk sérülékenyek)
Secondary Armament Mod (a másodlagosok lőtávja nő 1 km-t)
Damage Control System Mod 1
Damage Control System Mod 2
Kapitány:
1. Preventiv Maintenance (főágyúk sérülékenysége nagy, de a Mod-dal és ezzel, már csak a torpedó vetőcső megy el néha-néha)
2. Expert Marksman
3 Vigilance
3 Basics of Surv.
4 Adv. Firing Training ( Ezzel és a Mod-dal a másodlagosok 7,2 km- re lőnek.A rombolók sprintelnek, mert onnan a szoktak torpedózni. Azonkívül gyújtanak!
A torpedók is kellemesek. Rég megvan ez a hajó a játékban, de még mindig van aki benézi a 'halakat'! ;)
Összességében jó köröket szoktam vele menni, kicsit bátrabban megyek neki akár nagyobb hajónak is.
Cirka ennyi! Sok szerencsét hozzá!

Na még annyit, hogy én csak lelkes kiscserkész vagyok, vannak itt nálam nagyobb formátumú emberek, akik esetleg ellátnak jobb tanácsokkal! (csak 70 csatát mentem még a hajóval)
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja kg1003 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Novilol, GaiusHun, Szete58, Acetil_coenzim_A, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34784 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szép összefoglaló. Az utóbbi időben, mikor Gneisével mentem, főleg Colorado-któl szoktam nagy maflást kapni néha, ha nem figyeltem oda. (úgy tűnik, a frissítésnél valamit reszelhettek rajta, vagy nem tudom, régebben ott hagytam abba az amcsi bb ágat, annyira rossz volt a kezemben, de múlt héten elővettem és én is lőttem vele egykét szépet)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34786 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nemet T8-9-10 BB kapitanyra akkor erdemes rarakni a HE 30% penetration skillt?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #34789 Írta: Novilol
Novilol válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszi az összefoglalót. A német ágat a Gnei miatt csinálom. (kedvenc hajóm, nem wowsból)
Így legalább tudom, hogy kell majd fejleszteni, ha odaérek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.303 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.