Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #33306 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Remélem a 20. meccs után változik a véleményem a Gene-ről... de most.... ezt a rakás izét...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33307 Írta: kosa78
kosa78 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Gondold azt, hogy a következő szinttől már jobb ladikok jönnek :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33324 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Hipper23 írta: Remélem a 20. meccs után változik a véleményem a Gene-ről... de most.... ezt a rakás izét...

Konkrétan én is szenvedek vele 12 meccs után. Várom a 'B' testet, hogy jobban forduljon! Nem rossz, de nem a legjobb! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33328 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem a t4-6 bb-k nem igen jöttek be, úgy szórtak azok az ágyúk, mint annak a rendje, meg lassúak is voltak (az, hogy nem is lőtt messzire az más kérdés). T7 egy kicsit másabb volt, sebessége volt, lőtávja is elment, kevés hülye volt aki oda jött mellém, hogy kitorpedózzam.

Bismarckért viszont megérte, winrate az egyedüli bajom vele néha, de olyan 80-100k-t össze lehet vele lövöldözgetni
Ilt én nem a másodlagosát erősítettem nagyon, így 9.3km-es a másodlagosok lőtávja nálam, de megszoktam, hogy azért legyenek pontosak a főágyúk azért a 700 méterért vagy mennyiért amit kapnának a másodlagosok.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33337 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Grievous írta: Nekem a t4-6 bb-k nem igen jöttek be, úgy szórtak azok az ágyúk, mint annak a rendje, meg lassúak is voltak (az, hogy nem is lőtt messzire az más kérdés). T7 egy kicsit másabb volt, sebessége volt, lőtávja is elment, kevés hülye volt aki oda jött mellém, hogy kitorpedózzam.

Bismarckért viszont megérte, winrate az egyedüli bajom vele néha, de olyan 80-100k-t össze lehet vele lövöldözgetni
Ilt én nem a másodlagosát erősítettem nagyon, így 9.3km-es a másodlagosok lőtávja nálam, de megszoktam, hogy azért legyenek pontosak a főágyúk azért a 700 méterért vagy mennyiért amit kapnának a másodlagosok.

Nekem tetszik a Gnei-ben, hogy gyors, de egyenlőre lassan fordul. Lőszerraktár módosítást, vagy Modul sebzés csökkentést tettél rá? Nekem már háromszor lőtték el valamelyik főágyúmat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33340 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem állandóan ellövik őket, most már úgy is, hogy véglegesre. Valamikor 2-t is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.290 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.