Német csatahajók

Több
7 éve 3 hónapja #33594 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Dewri írta: Meglett a Bismarck. A kikötő dísze. És az is marad, mert nem nagyon éri meg kifutni vele. Mivel ez wg játék, itt a koncepció ugyanaz, mint a wotban: tier8-tól fölfelé csak akkor nyereséges a játék, ha van prémium fiók. Én viszont nem fizetek továbbra sem egy ilyen f*shalom játékért egy ilyen g*né cégnek, így nem nagyon fog haladni a Bismarck projekt...

Illetve nagyon lassan, mert egy-egy kör után kell menni 3-4 tier6-7 kört, hogy visszajöjjön a bukták ára...

Hangsúlyozom, ez nem a hajó hibája!


Milliószor meg lett beszélve, a WG nem a máltai szeretetszolgálat, a fizetős játékosok tartják el őket, nekik lehet köszönni, hogy megy a játék, jön az új tartalom, eventek, fejlesztések stb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Szete58, BigaC, Jaszon, Tromcika

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33602 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én Yamatoval, normál accounttal is szoktam keresni 60k-t néha (jó, asszem fent van a +credit és javítási költséget csökkentő zászló rá)

Mennyi sebzésed volt Bismarckkal? Mert azért 40k-ra plusz kereset nem igen várható, míg 80k-ra már igen.
T8 valameddig a vízválasztó, ugye, itt van igazából az, hogy nem túl jó csatánál bukik az ember kegy keveset (30k veszteség még nem nagy dolog, lássuk be, mikor egy t9-es dd kerül +10 millába). T9-nél Izumoval volt -100k credites köröm, sok dolgot nem tudtam tenni, ilt süllyedtem és bukó is volt (sajna nem a műtárgyas bukó :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33608 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Német csatahajók
A Bismarck 75.000DMG már biztosan pluszban van még vesztes csata esetén is. Ennyi DMG meglőni meg alap egy T8 csatahajóval.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33680 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Kzoli írta: A Bismarck 75.000DMG már biztosan pluszban van még vesztes csata esetén is. Ennyi DMG meglőni meg alap egy T8 csatahajóval.

Kivéve a gyevi biro :evil:
ha nem tier +2 be rak







Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #33777 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Mondom magamban, rálövök! Legalább megijed! Egy salvo volt, messzebbről, csak későn kapcsoltam, hogy kifényképezem!
Szerintem megijedt! :cheer:
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 3 hónapja #33963 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Német csatahajók







egy kis szakaszozás
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.