Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #35948 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én választottam a rosszabb oldalt, mert bármi is legyen randomban sosem megyek a lemmingekkel, t10-ben meg pláne. 1 perccel később már majdnem az egész ellen flotta szemben volt velem, de végül azért 50 000 HP-t lekarcoltam egy Iowáról. Meglepően strapabíró jószág. Természetesen akkora vereség lett, mint a ház... (miért én vagyok mindig abban a csapatban, ahol a lemmingek az első spot után megállnak és hagyják,hogy azon az oldalon lévő 2 ellenséges hajó megfelezze őket???)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35949 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Kicsit tartok a manuál másodlagostól, hiába sokkal ütősebb a nagyobb pontosság miatt, az nagy hátrány, hogy csak arra lő, amit kijelölök. Egy tegnapi csatámban, ha fent lett volna, simán kitorpedózott volna egy sunyi dd, míg el voltam foglalva egy NCvel. + még mindig nem tudom, mi van akkor, ha beúszol két ellenség közé. Csak azt az egyet lőnék a másodlagosok, amit kijelölsz, vagy mindkét oldalon ki lehet jelölni egyet-egyet? Mert az elég gáz lenne, ha egyszerre csak az egyik oldal tudna lőni...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja chapo990 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35950 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Passz, én is ezen gondolkodom, 10k xp és megvan a manuál. Így is elég jó mindkét oldalra, úgy persze még jobb lenne. Talán azt kell felmérni, hogy addig a csatáidban hányszor vagy olyan helyzetben, hogy kell a pontos manuál és hányszor, hogy bár pontatlanul, de kétoldali másodlagosra van szükséged. Mondjuk ha két hajó közé úszol be, akkor jobb kijelölni manuálra azt amelyikre nem a főfegyverzet irányul. Én biztosan felteszem, mert jó dolog, ha 600 kilőtt skulóból nem csak 8-10% talál be, hanem jelentősen több. Nem akarom a szövetségesek bombázásai által súlyosan megterhelt német hadiipar termékeit feleslegesen elszórni, hogy max. a halak petézzenek rájuk. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35952 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem akarom a szövetségesek bombázásai által súlyosan megterhelt német hadiipar termékeit feleslegesen elszórni, hogy max. a halak petézzenek rájuk. :whistle:[/quote]


Ez egy szimpatikus hozzáállás :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35953 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bár korábban is igy gondolták volna... :lol:

1. S sajnos nem lehet egyszerre két hajót kijelölni, max egy hajót meg egy repcsirajt. Ugy hogy a kézi másodlagossal egyszerre egy hajót lőhetnek a másodlagosok, vagy egyet se (ha nem jelölsz ki célt). Na de, oda kell figyelni... Bismarckkal KÖTELEZŐ örökké lesni hogy melyik ellenfél van 10,6 kmnél közelebb és azon örökké legyen rajta az X !!

2. Nem szabad két ellenséges hajó közé BBvel beúszni :whistle: . Az ágyúid ugye egy oldalra állnak, igy egyiknek mindenképp ki leszel szolgáltatva. Jobb őket egy oldalon tartani.

3. A kézi másodlagos skillel 2-3szor hatékonyabb lesznek a másodlagos ágyúk, 30-40-50 ezreket sebeznek csatánként, az okozott tüzekkel együtt. S eltekintve azon ritka (és béna! :P ) alkalmaktól, amikor két oldalra kéne lőjenek, csak előnye van a skillnek. Term. oda kell figyelni, h mikor mi kerül be a másodlagos hatótávba.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35954 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jelölgetem én is szorgalmasan most is, meg nem is direkt megyek be mondjuk több ellen közé fejjel előre, de azért néha előfordul, hogy "hirtelen feltűnik valaki a másik oldalról is" mondjuk ha nagyon nem tetszene a manuál, annak ellenére hogy nem vitatom az előnyét, nekem szimpatikus a he sebzés növelő skill is.
Egy a lényeg, szó szerint böszmeség, hogy adott egy hajó, aminek 2 oldala van, és nem lehet mindkét oldalát egyszerre használni. Kicsit olyan tipikus wg-es "nesze semmi, fogd meg jól" feeling ez is B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.243 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.