Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #35955 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Azt hiszem sikerült ráéreznem a Schanhorst osztály második egységére és úgy tűnik sikerült elsajátítanom a sunyi lapos harcmodort, ami miatt én oly sokat szívtam a saját csapat részéről.

Egy kérdés: a magasabb szintű német csatahajókra is ugyanazokat a felszereléseket és képességeket érdemes felrakni, mint a hetesre (a torpedókat érintőktől eltekintve)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35958 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Végig a német vonalon a másodlagosakat erősitők a megfelelőek, mivel végig a német BBk másodlagosai a legjobbak.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35962 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Közben ma meglett a tegnapi után a második kraken a Bismarckkal. Asszem szerelembe estem B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Justice, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35966 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Gratula :cheer: én még csak ismerkedek vele az első csata se volt túl eredményes (kb 60ezer damage)de a másodlagos....... az valami fantasztikus :lol: végre nem kell a sunyogó rombikat lesnem :silly: bár rendesen nyomkodtam a 3 billentyűt a torpedó ért :lol: :whistle: de első csatában két kill (az egyik Tirpitz volt)és 50%-os kapitányal :P már most szeretem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35976 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Áh, imádom én is. B testtel + kormánylapát-tuninggal szuperül fordul a méretéhez képest. Azokkal + a szonárral már végre van esély elkerülni a sunyi rombik torpedóit. A másodlagosok meg tényleg imádnivalók B) B) én is kaptam már szét rombit két másodlagos találattal full hpról :evil:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Justice, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35983 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Hát a B-test még odébb van,stock a hajó épp hogy megszáradt rajta a festék ;) de úgy érzem tényleg fenevad lesz :P és a negyedik lövegtorony a"húgihoz"képest megváltás :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.264 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.