Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #35283 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Szeretném megkérdezni azoktól akinek meg van a Bismarck hogy a Geinhez képest hogy viselkedik a hajó(nem a lövegekre gondolok) fordulás,gyorsulás,irányváltás,strapabíróság stb.Mert nem sok kell hozzá és szeretném tudni milyen fejlesztésekre számoljak vele. :unsure: Köszönöm a válaszokat előre is. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35288 Írta: Justice
Justice válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Jaszon írta: Szeretném megkérdezni azoktól akinek meg van a Bismarck hogy a Geinhez képest hogy viselkedik a hajó(nem a lövegekre gondolok) fordulás,gyorsulás,irányváltás,strapabíróság stb.Mert nem sok kell hozzá és szeretném tudni milyen fejlesztésekre számoljak vele. :unsure: Köszönöm a válaszokat előre is. :P


Nekem még teljesen alap a hajó, a kapitány sem 100%. Biztos fog kapni kormánylapát fejlesztést, másodlagost már kapott. Nem fordul rosszul, de nem is olyan jól,mint a Gneise. A másodlagos parádés, a páncélzata meg: :love: Nagyon jól bírja a gyűrődést össztűzben is. Még kicsit tanulnom kell vele a célzást, azért tud szórni a lövege, de ha talál... :)

A kapitánynál nálam a 4. sor: másodlagos, manuál másodlagos és majd manuál légvédelem egyszer.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35326 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Köszönöm a választ :) akkor a manöverezést szoknom kell majd :P a manuál másodlagos messze lesz még a rászánt kapitánynak :unsure: a Gein-ét szánom rá a másodlagosra van kiképezve talán addig megteszi míg meg lesz a hiányzó 4 pont hozzá :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35464 Írta: kg1003
kg1003 válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Justice [99]
Jaszon beküldte:
Szeretném megkérdezni azoktól akinek meg van a Bismarck hogy a Geinhez képest hogy viselkedik a hajó(nem a lövegekre gondolok) fordulás,gyorsulás,irányváltás,strapabíróság stb.Mert nem sok kell hozzá és szeretném tudni milyen fejlesztésekre számoljak vele. :unsure: Köszönöm a válaszokat előre is. :P

Nekem még teljesen alap a hajó, a kapitány sem 100%. Biztos fog kapni kormánylapát fejlesztést, másodlagost már kapott. Nem fordul rosszul, de nem is olyan jól,mint a Gneise. A másodlagos parádés, a páncélzata meg: :love: Nagyon jól bírja a gyűrődést össztűzben is. Még kicsit tanulnom kell vele a célzást, azért tud szórni a lövege, de ha talál... :)


Nos nekem is sikerült összeharcolnom a csónakot! (hurrá!) A Gnei kapitányom sírva hagyta el szeretett hajóját. Remélem hamar felszáradnak a könnyei. :)
A kormány modot rakjátok rá a a Damage Cont. Sys.II helyett?
Az új upgradekből én a Target Ascq. Sys. Mod. -ot tettem fel a rejtőzködés helyett. Ezzel - úgy gondolom - jobban járok, mert a torpedókat is hamarabb észlelem. Más vélemény?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35480 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Német csatahajók

Jaszon írta: Szeretném megkérdezni azoktól akinek meg van a Bismarck hogy a Geinhez képest hogy viselkedik a hajó(nem a lövegekre gondolok) fordulás,gyorsulás,irányváltás,strapabíróság stb.Mert nem sok kell hozzá és szeretném tudni milyen fejlesztésekre számoljak vele. :unsure: Köszönöm a válaszokat előre is. :P


Maxold ki a másodlagosakat mind modulból mind kapitányi skillből így kapni fogsz egy elég szép 10.6-os lőtávot rájuk, ráadásul nagy eséllyel gyújtanak így nagyon komoly fegyverzete van DD ellen.
Másrészt a hajó elrejtése BB esetében szerintem nem igazán fontos inkább rakd fel rá a torpedó észlelős spotolós upgradet (utolsó upgrade).
A hajó a Gneiséhez képest:
Gyorsaságban meglepően gyors így érdemes ezt a tulajdonságát kihasználni, viszont lomhábban fordul mint az elődje. Nagyobb a hajó és főként szélesebb mint a Gneise és már pár kör után érezhető lesz ,hogy ez már vérbeli csatahajó.
A kaszni szerintem jól pattint bár talán annyira nem mint a T7-ek és szerintem a Tirpitzhez képeset picit talán erősebb is.
Ágyú bár ezt nem kérdezted de mindenképp érdemes megemlíteni ,hogy felüdülés újra a 4x2-ből osztani az áldást. Közepesen pontos.
Mivel elég jól felszerelt érdemes agresszívan játszani vele még ha sokat be is kapsz de a sebzés sem fog elmaradni.
Hátránya ,hogy az MM nem szereti. Sok a +2 tieres meccs úgyhogy nem is kell továbbhúzni az ágat ha nem akarsz pénzt és xp-t pocsékolni és nagy tieres játékra vágysz :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35491 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Német csatahajók
SeahawkHUN Köszönöm a tanácsot és a véleményeket(mindenkinek) de nem kívánnok Tier8 főlé menni ép elég lesz ez nekem ;) :P mire a hajót kimaxolom :cheer: addig a 12 pontos kapitány is közel lesz a maxhoz :P bár lehet tévedek.Szóval játszani szeretek,szenvedni nem ;) és nem túl sok Tier 9-10 német BB láttam eddig csatában,ha igen akkor meg főcélpontok voltak :S
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.306 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.