Német csatahajók

Több
7 éve 2 hónapja #35952 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nem akarom a szövetségesek bombázásai által súlyosan megterhelt német hadiipar termékeit feleslegesen elszórni, hogy max. a halak petézzenek rájuk. :whistle:[/quote]


Ez egy szimpatikus hozzáállás :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35953 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Bár korábban is igy gondolták volna... :lol:

1. S sajnos nem lehet egyszerre két hajót kijelölni, max egy hajót meg egy repcsirajt. Ugy hogy a kézi másodlagossal egyszerre egy hajót lőhetnek a másodlagosok, vagy egyet se (ha nem jelölsz ki célt). Na de, oda kell figyelni... Bismarckkal KÖTELEZŐ örökké lesni hogy melyik ellenfél van 10,6 kmnél közelebb és azon örökké legyen rajta az X !!

2. Nem szabad két ellenséges hajó közé BBvel beúszni :whistle: . Az ágyúid ugye egy oldalra állnak, igy egyiknek mindenképp ki leszel szolgáltatva. Jobb őket egy oldalon tartani.

3. A kézi másodlagos skillel 2-3szor hatékonyabb lesznek a másodlagos ágyúk, 30-40-50 ezreket sebeznek csatánként, az okozott tüzekkel együtt. S eltekintve azon ritka (és béna! :P ) alkalmaktól, amikor két oldalra kéne lőjenek, csak előnye van a skillnek. Term. oda kell figyelni, h mikor mi kerül be a másodlagos hatótávba.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75, Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35954 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Jelölgetem én is szorgalmasan most is, meg nem is direkt megyek be mondjuk több ellen közé fejjel előre, de azért néha előfordul, hogy "hirtelen feltűnik valaki a másik oldalról is" mondjuk ha nagyon nem tetszene a manuál, annak ellenére hogy nem vitatom az előnyét, nekem szimpatikus a he sebzés növelő skill is.
Egy a lényeg, szó szerint böszmeség, hogy adott egy hajó, aminek 2 oldala van, és nem lehet mindkét oldalát egyszerre használni. Kicsit olyan tipikus wg-es "nesze semmi, fogd meg jól" feeling ez is B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35955 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Azt hiszem sikerült ráéreznem a Schanhorst osztály második egységére és úgy tűnik sikerült elsajátítanom a sunyi lapos harcmodort, ami miatt én oly sokat szívtam a saját csapat részéről.

Egy kérdés: a magasabb szintű német csatahajókra is ugyanazokat a felszereléseket és képességeket érdemes felrakni, mint a hetesre (a torpedókat érintőktől eltekintve)?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #35958 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Végig a német vonalon a másodlagosakat erősitők a megfelelőek, mivel végig a német BBk másodlagosai a legjobbak.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon, kg1003

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #35962 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Közben ma meglett a tegnapi után a második kraken a Bismarckkal. Asszem szerelembe estem B)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Justice, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.