Kérdések és válaszok

Több
8 éve 8 hónapja #5110 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Azt ugye tudja mindenki, hogy a majdan kezdődő Ranked Battle rankedjeit, illetve annak nyereményeit máris végig lehet tallózni és meg lehet nézni, melyik rankednek mi lesz a nyereménye.
Ez lehet, hogy hiba, de az is lehet, hogy így akarnak a játékhoz kedvet csinálni.

Most nem linkelgetem végig a Rank 25-től a Rank 1-ig a nyereményeket, majd akit érdekel, végig lapozza.

Minő meglepetés, ládák a nyeremények. A ládákban meg - többnyire - zászlók vannak.

Azért megnéztem a Ranked 1, vagyis a legmagasabb szintű besorolásnak a nyereményét.

Olyan nagyon nem estem hasra tőle. Biztos valami komolyabbra számítottam.

Íme:

A következő felhasználók mondtak köszönetet: VIZIKANDÚR, Doktoruur

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5122 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Így a patch után ti milyennek látjátok a BB - k pontosságát ?
Szerintem pontatlanabbak lettek ... :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5127 Írta: Artmis91
Artmis91 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Sziasztok! Lehet nem pont ide kellene írnon, de segítségre lenne szükségem. Szóval 6. Szinten jártam a játèkba amikor is ujra kellett telepítenem az op.rendszeremet. az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom ujra letölteni a játékot? Mert ha a wargaming.net röl akarom akarom akkor ujra felhasználoi fiokot akar csináltatni velem, ami ugye már nekem van. Szóval mit tegyek? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5129 Írta: James Onedin
James Onedin válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Artmis91 írta: Sziasztok! Lehet nem pont ide kellene írnon, de segítségre lenne szükségem. Szóval 6. Szinten jártam a játèkba amikor is ujra kellett telepítenem az op.rendszeremet. az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom ujra letölteni a játékot? Mert ha a wargaming.net röl akarom akarom akkor ujra felhasználoi fiokot akar csináltatni velem, ami ugye már nekem van. Szóval mit tegyek? :(

Innen akarod letölteni???: worldofwarships.eu/en/content/game/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5130 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Artmis91 írta: Sziasztok! Lehet nem pont ide kellene írnon, de segítségre lenne szükségem. Szóval 6. Szinten jártam a játèkba amikor is ujra kellett telepítenem az op.rendszeremet. az lenne a kérdésem, hogy hogy tudom ujra letölteni a játékot? Mert ha a wargaming.net röl akarom akarom akkor ujra felhasználoi fiokot akar csináltatni velem, ami ugye már nekem van. Szóval mit tegyek? :(


És azt hogyan sikerült összehozni?

Egyszerűen felmész a weboldalra, bejelentkezel és a képen is látható helyen egyszerűen letöltöd a kliens telepítőjét és azt elindítod.

Semmi bonyolultat nem találok a dologban.

A következő felhasználók mondtak köszönetet: Artmis91

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5131 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Sith7 írta: Így a patch után ti milyennek látjátok a BB - k pontosságát ?
Szerintem pontatlanabbak lettek ... :unsure:



Tegnap mentem pár csatát a két csathajómmal. A New York egész jó csatát ment, igaz, azzal sosem lőttem messzire. Az este is 100m-ről aprítottuk egymást egy Kongó-val... veszett :)

A Kongo-val viszont sosem tudtam messze lőni. Odáig jutottam azzal a szerencsétlen hajóval, hogy legalább úgy nagyjából egyfelé lő, de ha egy csatában van vele 20 találatom már boldog vagyok. Jól be is lepte a kikötőben azt a hajót nálam a rozsda meg a hínár. Sajnos nagyon nem kedveljük egymást. Majd eladom, ha kell a hely valami másnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.295 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.