Kérdések és válaszok

Több
8 éve 7 hónapja #6900 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Van igen. Most fejből nem tudom, de ha látod magad előtt a játékot, a menüsorban van egy torpedós ikon és elvileg benne van az a gomb is amivel lehet a szórást állítani (Nekem T-re van állítva, de gondolom ez neked nem mond sokat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #6901 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

sszucsi76 írta: Sziasztok!

Ha hajóról indítok torpedót, hogy tudom szűkíteni a kilövési sávot??
Néha teljesen szűken lövi ki őket de számtalanszor széles sávban indítja.

Van erre valami gomb?

Alapban 3-assal választod ki a torpedót, és még1x megnyomva tudod állítani a szórást.
Persze ezt állíthatod többször is, többször megnyomva a 3-ast. (2 állás van, szűk és tág) És az utolsó beállítást megjegyzi abban a csatában, tehát utána ha váltassz pl ágyú, és vissza 3-as, akkor amit utoljára meghagytál az lesz beállítva. Rombolón én pl rendszeresen azzal kezdem a csatát, hogy legelején az első betöltés után szűkre veszem, mert általában az elsőt tágra adja. Viszont ha az első salvo betöltése előtt állítom át, van amikor visszateszi tágra, szerintem ez a rész amúgy bugos.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Krisztian által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6902 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Alapból ez a 3-as gomb. Ha lövegeknél van a nézet és megnyomod, akkor átvált torpedó kilövéséhez, ha ekkor újra megnyomod a torpedó ikont, akkor változik a sáv szélesség. Úgy vettem észre, hogy alapból széllesen van, de ha berakod keskenyre, akkor a következő csatákban is keskeny lesz a kiindulási helyzet.

Van valami értelme széllesen dobni a torpedókat? Én általában keskenyen dobom, hogy minél több találjon, széllesen talán ha nagy területre kel dobni akkor, de elég könnyű kikerülni így őket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Krisztian
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #6903 Írta: Krisztian
Krisztian válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Rombolók ellen néha jó a tág. Legalábbis kis tierben szórtam olyanokat. Illetve pl furutakán és murmanskon is azt használom, mert messzire lő, úgyse ott lesz már, és lassúak is a torpedók, tággal viszont 1-1-be bele szoktak menni néha, még ha forog is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6904 Írta: sszucsi76
sszucsi76 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Köszönöm a gyors válaszokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6905 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Akkor lehet kipróbálom, csak furun emlékeim szerint 4 torpedót indít egyszerre, Mustukin viszont csak hármat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.254 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.