Kérdések és válaszok

Több
8 éve 8 hónapja #5132 Írta: Artmis91
Artmis91 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Teljesen igazad van, én voltam figyelmetlen, bocsánat hosszu volt az éjszakai műszak :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5133 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Érdemes tengerre szállás előtt a zászlóraktárban aludni pár órát. Jobban fog menni az ellenfél hajóinak kiluggatása.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5316 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
A rombolók veszélyes jószágok? Tegnap kezdtem, szóval nálam még a driftelgetés megy, de ha felfedeznek olyan össztüzet kapok, hogy szinte a térkép szélére kell rohannom. Az sem zavarja az ellent, ha közben lövik, akkor is engem céloz.. Értem én, hogy torpedó de ez akkor is durva..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5322 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Ezt meg kell szokni, ha rombolós játék tetszik. Első számú közellenség leszel. Az ellenség nagyon fog utálni ez biztos. Sajnos a saját csapat is - ha nem is nyíltan - de utálni fog. Egy részt a vérpistikék miatt, más részt a látszólag könnyebb fejlődés miatt. A vérpistikák szarnak mindenre és mindenkire, saját csapattársat is megtorpedózzák, mert csak, a könnyebb fejlődés miatt bosszankodók meg azért, mert míg a rombolós spammolja a torpedókat és valamelyik csak beleakad valakibe, addig a többi hajótípusnak elég keményen meg kell dolgoznia az XP-ért.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5323 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Get200 írta: A rombolók veszélyes jószágok? Tegnap kezdtem, szóval nálam még a driftelgetés megy, de ha felfedeznek olyan össztüzet kapok, hogy szinte a térkép szélére kell rohannom. Az sem zavarja az ellent, ha közben lövik, akkor is engem céloz.. Értem én, hogy torpedó de ez akkor is durva..

Get!
A romboló a WOWS piócája. A hajók csak 6 km körüli értékről látják. Ágyúival nem okoz nagy gondot, de a torpedói nagyot harapnak, meg aztán spot-on tart. Ezért aztán, ha van választás, én is őket szoktam lőni, sajnos ennek szükséges feltétele, hogy lásam őket. (A rombolók álltalába kis Hp tehát már 1-2-3 sorozattal fürdeni lehet küldeni öket…)
Ha már eltaláltál erre az oldalra javaslom az „Alapok” oldal áttekintését.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5331 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Hehe, akkor értem.. Még nem tudom, hogy mi tetszik, egyelőre fel kell dolgoznom a sok újdonságot meg még hajóm sincs sok.. Az alapokon már átrágtam magam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.274 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.