Kérdések és válaszok

  • cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 8 hónapja #5391 Írta: cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13
cefd97f85c66db05576e7ec76e55ac13 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Van jó pár eltérés az amerikai és a japán rombolók között, így nem árt azokat is átnézni, mielött döntesz, melyik mellett maradsz.

Legjellemzőbb különbségük talán az, hogy míg az amerikai torpedók kb 5km hatókörrel rendelkeznek +/- párszáz méter, a hajó észlelhetősége meg 6.5km vagy afeletti, így a susnyásból nem tudnak torpedózni, vagyis még lövés elött észre fogják venni és rálőnek. Cserébe a fedélzeti ágyúja erősebb. Nagyjából úgy érdemes vele játszani hogy a szigetek között bújkálsz és a szorosokat árasztod el torpedókkal.

Japán oldalon az ágyuk átlagosnak mondhatóak, de cserébe a torpedók jóval messzebbről indíthatóak, vagyis az észlelési határon kívülről. Így ez az igazi beosonok és a "láthatáron" túlról lövök majd futás onnan, mielött észrevesz valami, vagy valaki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5398 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok

Get200 írta: Hehe, akkor értem.. Még nem tudom, hogy mi tetszik, egyelőre fel kell dolgoznom a sok újdonságot meg még hajóm sincs sok.. Az alapokon már átrágtam magam :)


a 6-7 km spot távolság legnagyobb gondja, hogy nem jön közelebb 5-nél :)

egy csatahajó világít 15km-ről, ráérek lőni. de legalább ilyen veszélyes egy jó rombolós, aki ha benézi kicsit néhány másodpercre megjelenik, addig kell lőni, mert nagyon hamar visszaér 7k+ láthatatlanságba, pláne ha ellövi a ködöt is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5547 Írta: Alex007
Alex007 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? A kérdésem a következő lenne... Van egy cirkálóm és egy
csatahajóm. Szeretnék egy hordozót is vásárolni. Üres hely elméletileg van de nem
engedélyezi a megvételét. Kell előtte valamit vásárolnom vagy mi ennek a menete?
Köszönöm...

Alex!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5548 Írta: Bivaly83
Bivaly83 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
nos először is kikel fejlesztened és utána elég kreditet kell gyűjtened rá mind kettőnél írja hogy mennyi kell még hozzá, a Tech Tree-ben láthatod az összeset is akár.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #5555 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Egy képet ossz meg velünk a Tech-tree-d állapotáról. Nagy segítség lenne, ha látnánk, hogy milyen hajók nem lettek kifejlesztve a hordozó megvásárlása előtt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #6899 Írta: sszucsi76
sszucsi76 válaszolt a következő témában: Kérdések és válaszok
Sziasztok!

Ha hajóról indítok torpedót, hogy tudom szűkíteni a kilövési sávot??
Néha teljesen szűken lövi ki őket de számtalanszor széles sávban indítja.

Van erre valami gomb?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.269 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.