Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 11 hónapja #39053 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Hello Puma!

Megvan mar a terved mivel tolod vegig?

Egyelőre arra vagyok kíváncsi hogy végig tier 6 lesz vagy t 5-6 v 6-7 ?
Tier 5-7 esetén csatahajót míg T 6-nál cirkálót (orosz) viszek, bár majd az első 1-2 nap megmondja mit vigyek. ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39054 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
eh, szinte az összes 6-os hajómat eladtam... csak Bayern van és Graf Spee.
pedig szívesen mennék megint a Fuso-val és NewMex-el, sőt Cleveland-el, Nürnberg-el is, de mindet visszavenni-felszerelni reménytelen..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39057 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem a Bayern még megvan, Fuso-t most húzom, Cleveland remélem hamarosan összejön, NewMex-et már rég eladtam.. Ja meg ott a Graf Spee is, szóval lesz mivel menni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39062 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: A Fusot meg a Bayernt tul lomhanak talalom.


Ez érdekes meglátás. Épp tegnap mentem be szakaszba Bayernnel - a társam Bayernt hozott zárásul, gondoltam, akkor hadd szóljon a tierhat-lövetű -, viszont én pont túl gyorsnak éreztem: állandóan nekem akart kanyarodni valamelyik sziget...

Summa: a t6 ranked érdekes és nyílt háború lesz. Akik eljutottak odáig, már ül a t6-os bárkájukban jó kapitány, akik meg már rég továbbléptek, és több harci tapasztalattal bírnak, azoknak a t6 csónakjaiban második vonalbeli, de a parancsnok tudásával felturbózott kapitányai kommandíroznak. Nyílt sisakos és nyílt végű csatákra számítok, amelyeket olykor nüánszok döntenek majd el.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Szete58 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39069 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Bayern szerintem nem olyan vészes, NewMex, meg a Colorado rettenet lomha (de legalább jól fordulnak)
Mondjuk pont a Bayern-nél kezdtem el megutálni a wg-et a túl sok overpen miatt. Königgel szépen lehetett irtani a cirkálókat, Bayernnel meg csak op-t lövöldöztem az oldalukba mindig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja - 6 éve 11 hónapja #39070 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Pff, akár 10 megfelelő 6os hajóm is van, 2 CV, Bayern, Fuso, Cleve, Budjonij, 6os német, Fubuki, Graf... Kérdés az h medig fogom birni idegekkel :dry: :evil: , na meg h a résznyeremények csak ócska felszerelések v zászlók lesznek...
Az mindenképp előny h 6ban még csak a DDknek van füstjük
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.331 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.