Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 11 hónapja #39072 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: , na meg h a résznyeremények csak ócska felszerelések v zászlók lesznek...


Hát igen, ez nagyon bosszantó volt a legutóbbiban, ezek a "szuper" nyeremények :-/

És mostanában a szuperkonténerek is ilyent adnak. Nem is nyitok már hónapok óta lucky-t, csak zászlósat. Erre a múltkor arra dobott egy szupert, kicsit izgatott lettem, kinyitom és szpotter repcsi mod volt benne, pffffff. A 12 zászló többet ért volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39073 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Az mindenképp előny h 6ban még csak a DDknek van füstjük


Erre ne nagyon számíts, lesz egy rakás Leander ott, csak most nem lesz radar.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39074 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Pff, akár 10 megfelelő 6os hajóm is van, 2 CV, Bayern, Fuso, Cleve, Budjonij, 6os német, Fubuki, Graf... Kérdés az h medig fogom birni idegekkel :dry: :evil: , na meg h a résznyeremények csak ócska felszerelések v zászlók lesznek...
Az mindenképp előny h 6ban még csak a DDknek van füstjük


Nem csak a DDknek. Brit cirkálók t5-től kapják úgyhogy...lesz :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39078 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Pedig van egy 5ös britt cirkám... d akkor látszik h mennyit használom :lol: . de legalább nincs HEjük csak az AP, amivel főleg pattogás lesz szögelés esetén :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39086 Írta: LAC1902
LAC1902 válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: Pedig van egy 5ös britt cirkám... d akkor látszik h mennyit használom :lol: . de legalább nincs HEjük csak az AP, amivel főleg pattogás lesz szögelés esetén :evil:


Tudom ajánlani, hogy lépj egyet előre, a Leander nagyságrendi javulás a T5 után (még full T8 meccsen is tudtam xp csapatelső lenni vele), a Fiji pedig összességében az egyik legjobb hajó a játékban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #39089 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Szete58 írta:

Mydgard írta: A Fusot meg a Bayernt tul lomhanak talalom.


Ez érdekes meglátás. Épp tegnap mentem be szakaszba Bayernnel - a társam Bayernt hozott zárásul, gondoltam, akkor hadd szóljon a tierhat-lövetű -, viszont én pont túl gyorsnak éreztem: állandóan nekem akart kanyarodni valamelyik sziget...

Summa: a t6 ranked érdekes és nyílt háború lesz. Akik eljutottak odáig, már ül a t6-os bárkájukban jó kapitány, akik meg már rég továbbléptek, és több harci tapasztalattal bírnak, azoknak a t6 csónakjaiban második vonalbeli, de a parancsnok tudásával felturbózott kapitányai kommandíroznak. Nyílt sisakos és nyílt végű csatákra számítok, amelyeket olykor nüánszok döntenek majd el.


Nekem amugy egesz jo a statisztikam a Fusoval, szerettem is, lehet vele tarolni, de akkor is egy tohonya dog. Ha a vegere magara marad valami rombolo ellen, akkor eselytelen lesz a meccs. Ergo onmagaban eletkeptelen, a hatalmas sebzese, kemeny pancelzata ellenere is, mivel tetu lassu, lassan fordul es valt sebesseget. Na es a ranked 7v7, ott gyorsan lefohet a kave mindket csapatnak, aztan zsiros femtomegkent uszkalva varhatod a vegzetes torpedomezot. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.