Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40915 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

vcsaba1968 írta:

sgt_dog írta: Minimális odafigyeléssel átlagos képességű csapattal is lehetne nyerni...csak az a sok ha,meg de...van hogy megbeszélni sem kell mégis mindenki teszi a dolgát,ha egy bb teliberver vkit,már szó nélkül megy a fókusz,a rombik fedeznek füsttel,nem kell percekig vitázni merre induljon a csapat..Nem kellene hozzá sok minden,csak kicsit félretenni az egót,nehogy má nekem mondják meg mit kell csinálni... Volt egymás után 3 csatám,mindig volt az ellennél OMNI,vagy valami erős klántag,mégis levertük őket.Igaz volt fordítva is:)
Ha összedolgozik a csapat akkor meg mindegy,hogy Fuso,vagy New Mexico van az ember feneke alatt,teszi a dolgát mindegyik...ha az rng is úgy akarja.:)
Az viszont tényleg érthetetlen,hogy csatákon keresztül megy a csapatmunka,aztán hirtelen mindenki elfelejt játszani..persze csak a saját csapatból..
olan nehéz dolog a csapat érdekét előtérbe helyezni,és nem a saját pecsenyénket sütögetni? Mé baj az ha egy bb "csak"50k dmg-t lő de az 2-3 hajóba kövér sebzés volt ,a többek meg megették őket?Mé baj az ha dd csak 20k-t sebez de foglalt(és meg is védték :) , )és álcázta a többieket?csata végén egy ilyen meccs alsó-középmezőny xp-ben,de azt csinálta mindenki amit kellett..
Kár is ezen agyalni ,ez nem fog változni,tolni kell oszt jóvan :)

Ha....Ha..... ha a nagymamának töke lett volna.....


Rank 5 alatt így megy.Mentem egy pár csatát benne de mindegyik majdnem 20 perces volt óriási taktikai harccal és mindegyik ki-ki meccs volt még az utolsó 2 percben is bárki megnyerhette a csatát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40933 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
én megrekedtem 12-nél úgy tűnik, kis időre el is ment a kedvem az egésztől, a csapatok is szarok, a hajók nem sebeznek, én se találok el senkit. szóval ma úgy jártam, hogy megittam egy doboz sört, hogy megyek egy jót, elindítottam a játékot és azt vettem észre, semmi kedvem hozzá. dolgoztam egy kicsit, este meg Stellaris, az jobban kikapcsol.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40936 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam is hasonló. Asszem kiégtem. 10 és 11 között ugrálok 3 napja. Ma már csak 11 és esélytelen pluszba lenni. Egyszerűen az dühít hogy az emberek nagy része aki bejön rankedre nem tudja mit kell csinálni a választott hajójával és így az egészet megette a fene. Leanderrel kell spotolnom meg foglalnom miközben a DD mögöttem lövöldözi az ellent ha éppen van kedve ha meg nincs akkor csak ringatózik a vízen.
A felspotolt hajókat a kutya nem lövi és sorolhatnám. A sebzésről meg inkább nem is írok semmit...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40938 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

SeahawkHUN írta: Nálam is hasonló. Asszem kiégtem. 10 és 11 között ugrálok 3 napja. Ma már csak 11 és esélytelen pluszba lenni. Egyszerűen az dühít hogy az emberek nagy része aki bejön rankedre nem tudja mit kell csinálni a választott hajójával és így az egészet megette a fene. Leanderrel kell spotolnom meg foglalnom miközben a DD mögöttem lövöldözi az ellent ha éppen van kedve ha meg nincs akkor csak ringatózik a vízen.
A felspotolt hajókat a kutya nem lövi és sorolhatnám. A sebzésről meg inkább nem is írok semmit...


Én azt ajánlom BB-vel próbáld meg, azzal lehet sebezni. Én úgy vettem észre leander max arra jó hogy DD-t támogasson, nem is mertem vele játszani. BB-vel meg jól sebzel 1. vagy, egyszer meg csak nyersz :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40939 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt hiszem voltam tizen, most mindenesetre 12n vagyok :silly: feljebb nem bukhatok igy mindenféle hajóval sorra próbálkozok, ma egy olyan 2-7 az eredményem :lol:
érdekes h CVvel nemigen jutok előre, mostanra kitanultam ezt az elszakadásos trükköt igy 30 felett lövök le gépet a meccseken, de mégis keveset tudok hozzátenni a győzelemhez, tul sok a vadász setup, s folyamatosan leköt a vadászokkali kergetőzés... Egyelőre még a csapásmérő felállást használom a japánnal, alapot az amcsival.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40941 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Kérdés

Nik0nosz írta:

SeahawkHUN írta: Nálam is hasonló. Asszem kiégtem. 10 és 11 között ugrálok 3 napja. Ma már csak 11 és esélytelen pluszba lenni. Egyszerűen az dühít hogy az emberek nagy része aki bejön rankedre nem tudja mit kell csinálni a választott hajójával és így az egészet megette a fene. Leanderrel kell spotolnom meg foglalnom miközben a DD mögöttem lövöldözi az ellent ha éppen van kedve ha meg nincs akkor csak ringatózik a vízen.
A felspotolt hajókat a kutya nem lövi és sorolhatnám. A sebzésről meg inkább nem is írok semmit...


Én azt ajánlom BB-vel próbáld meg, azzal lehet sebezni. Én úgy vettem észre leander max arra jó hogy DD-t támogasson, nem is mertem vele játszani. BB-vel meg jól sebzel 1. vagy, egyszer meg csak nyersz :D

sikert!
Köszi a tippet de BBvel is tolom és nem sok élvezet van abban sem. Ez van... :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.