Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40944 Írta: kepernyos
kepernyos válaszolt a következő témában: Kérdés
A mai nap folyamán úgy ötször vesztettem el majd nyertem vissza a csillagjaimat, miközben semennyit nem mozdultam előre 10-ről. Fárasztó. Az egyetlen előnye, hogy csak úgy dől hozzám a pénz, meccsenként 150-200 ezer (prémium fiókkal).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40946 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Udv!

En is toltam egesz nap, R10 1*-rol indultam, megjartam R12 0*-ot is, a nap vegen egy nagyon epic csataval megalltam R10 2*-nal, tehat egy egesz napi vergodessel 1 db csillagot szedtem ossze. :S Mar kb. 120 csatanal tartok, majdnem kerek 50% a win ratem (58 win - 56 loss kb.). Ahogy szamolom 38-cal tobb gyozelem kene, mint vereseg a Rank 1-hez, ez gyakorlatilag lehetetlennek tunik. Sokat megyek rombolokkal, azzal meg igen ritkan lehet XP elsonek lenne ha veszitek. Viszont azzal eleg hasznos vagyok a csapatnak. A BB-kel se rossz, a sebzesek eleg nagyok, a Bayern mellett most mar megy egy fullos New Mexico is, de ott is nehez topnak lenni. Tehat ha nem torzul a win rate drasztikusan pozitivba - de miert is torzulna - igy nem lesz Rank 1. Be kell latni, ehhez valami mas kell, de nem tudom hogy mi. Minden csatat se lehet megnyerni ez is teny, sot bizonyos hajok win ratejet se engedi a jatek nagymertekben felfele torzitani szerintem, mondjuk 70% fole. Gyanusak a detected nelkuli es/vagy fustben talalatok, fogalmam nincs hogy talalnak el, ha mar nem latnak, vannak furcsasagok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40948 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnapelőtt 3 orbitális bukó után játék abbahagy majd a tegnapi szünet után ma 7 csata és 9-ről 8-ra jutottam. Idő van bőven, nem kell rohanni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40949 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Udv!

En is toltam egesz nap, R10 1*-rol indultam, megjartam R12 0*-ot is, a nap vegen egy nagyon epic csataval megalltam R10 2*-nal, tehat egy egesz napi vergodessel 1 db csillagot szedtem ossze. :S Mar kb. 120 csatanal tartok, majdnem kerek 50% a win ratem (58 win - 56 loss kb.). Ahogy szamolom 38-cal tobb gyozelem kene, mint vereseg a Rank 1-hez, ez gyakorlatilag lehetetlennek tunik. Sokat megyek rombolokkal, azzal meg igen ritkan lehet XP elsonek lenne ha veszitek. Viszont azzal eleg hasznos vagyok a csapatnak. A BB-kel se rossz, a sebzesek eleg nagyok, a Bayern mellett most mar megy egy fullos New Mexico is, de ott is nehez topnak lenni. Tehat ha nem torzul a win rate drasztikusan pozitivba - de miert is torzulna - igy nem lesz Rank 1. Be kell latni, ehhez valami mas kell, de nem tudom hogy mi. Minden csatat se lehet megnyerni ez is teny, sot bizonyos hajok win ratejet se engedi a jatek nagymertekben felfele torzitani szerintem, mondjuk 70% fole. Gyanusak a detected nelkuli es/vagy fustben talalatok, fogalmam nincs hogy talalnak el, ha mar nem latnak, vannak furcsasagok.


Spotter plane, ha nem vagy spotolva is látják honnan lősz. Fusoval temérdek ilyen dmg-em van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40950 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Tegnapelőtt 3 orbitális bukó után játék abbahagy majd a tegnapi szünet után ma 7 csata és 9-ről 8-ra jutottam. Idő van bőven, nem kell rohanni. :)


Lehet igazad van, csak ha kituzol egy napi celt es helyette elkezded bukni a csillagokat, onnantol kezdve elkap a gepszij es probalod visszahozni a szintet, aztan szet lehet hullani... Ha fejreallsz se tudsz nyerni, kapod a birka csapatokat, egy ido utan te is dekoncentralt leszel mar es lehuz az orveny... Ismeri mindenki a storyt. :) Ki lehet egni a rankedtol eleg gyorsan.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40951 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Nik0nosz írta:

Mydgard írta: Udv!

En is toltam egesz nap, R10 1*-rol indultam, megjartam R12 0*-ot is, a nap vegen egy nagyon epic csataval megalltam R10 2*-nal, tehat egy egesz napi vergodessel 1 db csillagot szedtem ossze. :S Mar kb. 120 csatanal tartok, majdnem kerek 50% a win ratem (58 win - 56 loss kb.). Ahogy szamolom 38-cal tobb gyozelem kene, mint vereseg a Rank 1-hez, ez gyakorlatilag lehetetlennek tunik. Sokat megyek rombolokkal, azzal meg igen ritkan lehet XP elsonek lenne ha veszitek. Viszont azzal eleg hasznos vagyok a csapatnak. A BB-kel se rossz, a sebzesek eleg nagyok, a Bayern mellett most mar megy egy fullos New Mexico is, de ott is nehez topnak lenni. Tehat ha nem torzul a win rate drasztikusan pozitivba - de miert is torzulna - igy nem lesz Rank 1. Be kell latni, ehhez valami mas kell, de nem tudom hogy mi. Minden csatat se lehet megnyerni ez is teny, sot bizonyos hajok win ratejet se engedi a jatek nagymertekben felfele torzitani szerintem, mondjuk 70% fole. Gyanusak a detected nelkuli es/vagy fustben talalatok, fogalmam nincs hogy talalnak el, ha mar nem latnak, vannak furcsasagok.


Spotter plane, ha nem vagy spotolva is látják honnan lősz. Fusoval temérdek ilyen dmg-em van.


Konkretan nem lovok, hanem menekulok es mintha tudna hol es hogy megyek. Tul sok a "veletlen, mazli" talalat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.318 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.