Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40909 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én 19ről 10re eljutottam úgy, hogy 11ig egy buktám se volt, ott is csak két meccs. Én se értem hogyan.. Az utolsó meccsen mondjuk volt egy játékos, aki nagyon jól nyomta rombolóval. Meg chat-ablakban is látszik, hogy jobban odafigyelnek az emberek. Persze volt példa ellenkezőjére is, mikor pl kaptam a fókuszt a Fusoval, és hiába könyörögtem a Leandernek, hogy ne magának, hanem nekünk füstöljön... Egyébként nekem úgy tűnik a Fuso eléggé bele tud szólni a dolgokba. Ha szerencsés a lövés, egy sorozat-egy cirkáló.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja #40910 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés
A Fuso bejutatot a 12.be

kár hogy kevés ilyen csatám volt





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40911 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
Minimális odafigyeléssel átlagos képességű csapattal is lehetne nyerni...csak az a sok ha,meg de...van hogy megbeszélni sem kell mégis mindenki teszi a dolgát,ha egy bb teliberver vkit,már szó nélkül megy a fókusz,a rombik fedeznek füsttel,nem kell percekig vitázni merre induljon a csapat..Nem kellene hozzá sok minden,csak kicsit félretenni az egót,nehogy má nekem mondják meg mit kell csinálni... Volt egymás után 3 csatám,mindig volt az ellennél OMNI,vagy valami erős klántag,mégis levertük őket.Igaz volt fordítva is:)
Ha összedolgozik a csapat akkor meg mindegy,hogy Fuso,vagy New Mexico van az ember feneke alatt,teszi a dolgát mindegyik...ha az rng is úgy akarja.:)
Az viszont tényleg érthetetlen,hogy csatákon keresztül megy a csapatmunka,aztán hirtelen mindenki elfelejt játszani..persze csak a saját csapatból..
olan nehéz dolog a csapat érdekét előtérbe helyezni,és nem a saját pecsenyénket sütögetni? Mé baj az ha egy bb "csak"50k dmg-t lő de az 2-3 hajóba kövér sebzés volt ,a többek meg megették őket?Mé baj az ha dd csak 20k-t sebez de foglalt(és meg is védték :) , )és álcázta a többieket?csata végén egy ilyen meccs alsó-középmezőny xp-ben,de azt csinálta mindenki amit kellett..
Kár is ezen agyalni ,ez nem fog változni,tolni kell oszt jóvan :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BigaC, Jaszon, Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40912 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

chapo990 írta: hiába könyörögtem a Leandernek, hogy ne magának, hanem nekünk füstöljön...


Az mondjuk, azért érdekes lenne ha leander be tudna füstölni téged azzal a füsttel..Az az egyetlen hajó amivel én se füstölnék be senkit, mert meglátnak és instant robban,a füstje meg nem elég arra, hogy befüstöljön téged, úgy hogy még a mozgásodat is beleszámítsa, hogy mikor állsz meg. Max ha állsz és pont ott van melletted.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40913 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Kérdés
Valójában nemcsak a csapatmunka hiányzik, hanem egyáltalán az hogy gondolkozzanak. Simán mutatják az oldalukat, állnak egy helyben a füstben, hiába rinyálok hogy spotolom a dd-t, tessék szives lenni kilőni, hát lófasz estifény...

Bárkit is érdekel? Túrót...

Nem gáz ha vesztesz egyet egyet, és nyersz mellette legalább ugyanannyit. De zsinórban 7 meg 8 bukás, ahol azért kell küzdjek hogy meglegyen az első hely, nem pedig azért hogy a győzelem halvány esélyét is fenntarthassam. Hoztam le egyedül csatát, de basszus, ne kelljen már mindig nekem megtenni.

Amikor a pro playerek voltak mindkét oldalon, sokkal könnyebben jutottam előre. Volt élvezet, taktika stb.
Mostmeg hígfosás az egész.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #40914 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Kérdés

sgt_dog írta: Minimális odafigyeléssel átlagos képességű csapattal is lehetne nyerni...csak az a sok ha,meg de...van hogy megbeszélni sem kell mégis mindenki teszi a dolgát,ha egy bb teliberver vkit,már szó nélkül megy a fókusz,a rombik fedeznek füsttel,nem kell percekig vitázni merre induljon a csapat..Nem kellene hozzá sok minden,csak kicsit félretenni az egót,nehogy má nekem mondják meg mit kell csinálni... Volt egymás után 3 csatám,mindig volt az ellennél OMNI,vagy valami erős klántag,mégis levertük őket.Igaz volt fordítva is:)
Ha összedolgozik a csapat akkor meg mindegy,hogy Fuso,vagy New Mexico van az ember feneke alatt,teszi a dolgát mindegyik...ha az rng is úgy akarja.:)
Az viszont tényleg érthetetlen,hogy csatákon keresztül megy a csapatmunka,aztán hirtelen mindenki elfelejt játszani..persze csak a saját csapatból..
olan nehéz dolog a csapat érdekét előtérbe helyezni,és nem a saját pecsenyénket sütögetni? Mé baj az ha egy bb "csak"50k dmg-t lő de az 2-3 hajóba kövér sebzés volt ,a többek meg megették őket?Mé baj az ha dd csak 20k-t sebez de foglalt(és meg is védték :) , )és álcázta a többieket?csata végén egy ilyen meccs alsó-középmezőny xp-ben,de azt csinálta mindenki amit kellett..
Kár is ezen agyalni ,ez nem fog változni,tolni kell oszt jóvan :)

Ha....Ha..... ha a nagymamának töke lett volna.....
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja vcsaba1968 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.287 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.