Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 10 hónapja #40977 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Kérdés
minek engednek olyan MM-et, hogy 1 cirka, 4 romboló a többi BB?
a cirkát kilövik, aztán maradnak a BB-k szemben a rombolókkal, mészárszék... na nem nekik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40978 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

BigaC írta: minek engednek olyan MM-et, hogy 1 cirka, 4 romboló a többi BB?
a cirkát kilövik, aztán maradnak a BB-k szemben a rombolókkal, mészárszék... na nem nekik.


Szerinted a 6 DD+1 BB oldalanként hogy élveztem Fusoval?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40979 Írta: sgt_dog
sgt_dog válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem csak ilyenem volt:) nehezen,de megnyertük:)


Itt meg az Independence alap setuppal lemosta a Ryujot.Ryujo nem tudom mivel jött,de gatyában távozott:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40980 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nálam is hasonló a helyzet..egy helyben toporgok és már 90 csatám van. Amennyire én látom ehhez egy nagy adag szerencse kell, hogy jó csapatokba sorosoljon többet. Igaz láttam egy gyereket aki folyamatosan nyert. Egymás után 5-6-szor láttam. Volt hogy az én csapatomban volt, volt hogy ellenfél volt, de mindig nyert. Hozzá kell teeni hogy egy elég profi játékosról van szó, de talán a köznépnek is egyszerűbbé kellene tenni, hogy jól szerepeljen Ranked-ben. Mondjuk ha a vesztes csapatból a top 3 nem vesztene csillagot. De a legjobb az lenne ha nem is futnánk össze ilyen szintű játékosokkal, hanem az élőpontunk alapján sorolna be csatába a játék. Érdekes, ez más játékoknál működik csak a WG-nél nem.RNG pedig mindenhol van, nem csak itt, viszont kicsit bosszantó, hogy DD-nél nem igazán figyelhető meg. Torpedó még nem pattant le, és nem overpen-elt...szóval nagyon DD centrikus a játék, és ez sem jó.Azért valljuk be, mindenki a csatahajók miatt töltötte le ezt a játékot annó, mert a Bisrmarck, a Missouri vagy a Yamato ismerősen csengett, még a benson, kagero és gnevy nem igazán.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40981 Írta: Spock72
Spock72 válaszolt a következő témában: Kérdés
Személy szerint örültem egy csatahajós játéknak a battlestations midway után.
A játékaim kb 65 % csatahajó, a többi cirkáló, és semmi rombolóval, vagy hordozóval :unsure: !!
Nem kicsit idegesít amikor csatahajóval ahelyett, hogy normális játékélményem lenne, K%?&@{ rombolók elől kell menekülni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40984 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
Delelott az indulaskor R10 1-2*-on ugraltam, aztan beindult a zsinor vereseg szepen R11 0*-ig. Ugyhogy most jegeltem magamat. Ha nem lesz valtozas, azt hiszem be is fejezem ezt a ranked seasont, mert csak folosleges idopocseklas szamomra. Inkabb random, huzom a hajoimat-kapitanyaimat, meg creditfarmolas. Lehet tobb ertelme lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.307 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.