Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #50071 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Bontottcsirke, te veletlen nem a kormanynal dolgozol?
"...de a statisztikad azt mutatja, hogy...akkor az ugy is van..."
Tudod, az elmelet es a gyakorlat elmeletileg ugyan az. De a gyakorlatban teljesen elternek egymastol. Es ezt nem viccnek szantam.


Az kéne még :lol:
Ne keverd ezt a statisztikát egy olyannal amikor megkérdeznek 500 random embert és csak azoknak a véleménye alkotja az eredményt. Ebben MINDEN meccs benne van és emiatt igenis meg lehet állapítani sok mindent belőle.


Akkor keverjük hozzá a pénzt nem hiszem, hogy valakinek ugyan olyan lenne a statisztikája, ha folyamat tolja a lét a játékba prémium fogyóeszközöket használ fel van zászlózva mint egy karácsonyfa a hajója és extrán skilles a kapitánya. Ha ezeket összevetjük azzal aki nem tud vagy nem akar lóvét belerakni a játékba akkor az rosszabb játékos mert a statisztika azt mutatja, mert fent említett dolgokat nem használ stb. ?

Modokról nem is beszélve meg az egyéb dolgokról szuper prémium hajókról, nem kicsit árnyalt az a statisztikai kép. Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!


1. pénz ne vegyük ide mert játéktudást nem lehet venni. Aki full rossz az akármilyen prémiumhajóval is full rossz marad
2. fogyóeszközhöz, zászlóhoz, festéshez nem kell pénz....... aztán hogy használja-e valaki vagy nem az egyéni döntés kérdése.
3.

Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!

Ezt is meg lehet nézni....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50074 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

geotigris9 írta:

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Bontottcsirke, te veletlen nem a kormanynal dolgozol?
"...de a statisztikad azt mutatja, hogy...akkor az ugy is van..."
Tudod, az elmelet es a gyakorlat elmeletileg ugyan az. De a gyakorlatban teljesen elternek egymastol. Es ezt nem viccnek szantam.


Az kéne még :lol:
Ne keverd ezt a statisztikát egy olyannal amikor megkérdeznek 500 random embert és csak azoknak a véleménye alkotja az eredményt. Ebben MINDEN meccs benne van és emiatt igenis meg lehet állapítani sok mindent belőle.


Akkor keverjük hozzá a pénzt nem hiszem, hogy valakinek ugyan olyan lenne a statisztikája, ha folyamat tolja a lét a játékba prémium fogyóeszközöket használ fel van zászlózva mint egy karácsonyfa a hajója és extrán skilles a kapitánya. Ha ezeket összevetjük azzal aki nem tud vagy nem akar lóvét belerakni a játékba akkor az rosszabb játékos mert a statisztika azt mutatja, mert fent említett dolgokat nem használ stb. ?

Modokról nem is beszélve meg az egyéb dolgokról szuper prémium hajókról, nem kicsit árnyalt az a statisztikai kép. Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!


1. pénz ne vegyük ide mert játéktudást nem lehet venni. Aki full rossz az akármilyen prémiumhajóval is full rossz marad
2. fogyóeszközhöz, zászlóhoz, festéshez nem kell pénz....... aztán hogy használja-e valaki vagy nem az egyéni döntés kérdése.
3.

Lehet csak random csatában csak szakasszal megy .... ja hogy ezt nem írj a statisztika!

Ezt is meg lehet nézni....


Miért ne (pénz) egy rossz játékos kevésbé rossz egy jó játékos akár sokkal jobb lehet tőle, de ne vegyük ide mert számít miért ne számítana minden kis extra számít. Balgaság azt mondani, hogy nem zászlókat pillanatok alatt el lehet használni, A prémium fogyóeszközök sem ingyen vannak ...

Nem fogok tovább ebben vitázni senkivel, hogy ezek "nem számítanak" ..



Egyébként meg na:



Most szünetet tartok ha rögtön játszok tovább nagy valószínűséggel újra bukó csata. (Ha a rövid kis statisztikámat veszem alapul. :lol: )
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50075 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

AtuqShaman írta: Engem az erdekel akkor ott hogy teljesit ahhoz mertan ami rajta mulik.


Ezekből az "ott hogy teljesítesz" című dolgokból épül fel egy meccs. A meccsekből tevődik össze a statisztika. Szóval a legkisebb "építőelemben" hiszel de amikor sok olyat veszünk egyszerre figyelembe az már nem jó. :lol:


geotigris9: Nem is mondtam hogy nem számítanak. Olvasd el hogy mit írtam mielőtt válaszolsz rá.... Ezeket ládából és küldetésekből, kreditből is be lehet szerezni. 1 forintot sem kell ráköltened. Prémium eszközöket is lehet venni kreditért. Nem is értem miről beszélsz
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50076 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?


Tisztelt Uram.
Ezt a Chapajev dolgot a megnövelt radar használati idővel kicsit gondoljuk át. Kérlek.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Nik0nosz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50078 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés

pgergo77 írta:

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?


Tisztelt Uram.
Ezt a Chapajev dolgot a megnövelt radar használati idővel kicsit gondoljuk át. Kérlek.


Csak nem erre gondolsz? :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: pgergo77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50079 Írta: pgergo77
pgergo77 válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

pgergo77 írta:

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?


Tisztelt Uram.
Ezt a Chapajev dolgot a megnövelt radar használati idővel kicsit gondoljuk át. Kérlek.


Csak nem erre gondolsz? :lol:


Szerinted? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.