Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #50090 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Tuti nem pay2win. En hulye mar csak tudom. Lehetne belolem is vilaghiru focista, csak ketto dolog akadalyoz benne. A bal meg a jobb labam...

Ez a szezon sokkal nehezebben ment nekem, kesobb kezdtem, igy eleg nehez volt feljebb jutni, 15ig ment onnan meg nem tudtam haladni. Egyet elore kettot hatra tipusu meccsek. Aztan fel is adtam.
Raadasul elegge kiegyensulyozatlan volt szerintem a hajokat tekintve. Alig lattam cirkalot. Csatahajo-rombolo tultenges volt. Azt hittem a CVk jelenlete majd elrontja az egeszet, de azokbol sem lattam tul sokat. Mondjuk csatahajoval ugyis vilagit az ember mert a rombolo tuti szpotol. Ugy meg repulo, olyan mindegy.

Karacsonyi idoszakban szabadsagon voltam. Erdekes modon jobb meccsek voltak amiket keso este/ejszaka jatszottam parszor. Pedig 9ezren sem voltak fent. De nem az elso 3 percben derult ki hogy ki nyeri majd meg a 6. percben. Volt hogy az ido lejarta dontott.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50091 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

AtuqShaman írta: Engem az erdekel akkor ott hogy teljesit ahhoz mertan ami rajta mulik.


Ezekből az "ott hogy teljesítesz" című dolgokból épül fel egy meccs. A meccsekből tevődik össze a statisztika. Szóval a legkisebb "építőelemben" hiszel de amikor sok olyat veszünk egyszerre figyelembe az már nem jó. :lol


Ertsd: nem erdekel a statisztika egyaltalaban. Felolem sz@r is lehet neki hivatalosan, ha az adott csataban latom hogy jo, tudja mit kell megtenni azert hogy...megy a dicseret. Aztan csata osszegzo kepernyot bezarva el is felejtem ki volt jo, ki nem. A kovetkezo csataban tisztalappal indul mindenki. NULLA mod van fent nekem, sosem nezem meg senki statjat. Sajatomat csak akkor nezem ha valaki megkerdezi hogy "neked hogy fekszik ez a ladik? mert en nem tudom eldonteni mi a baj vele, milyen a statisztikad vele?" No ott akkor. De azt sem magamert.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50092 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta:

pgergo77 írta:

GaiusHun írta: Oké, de úgy véled, a játékosokat ez nem zavarja? Mert engem igen, hogy mindig-- én (vagy más) vagyok/van az mm döntésének rossz oldalán? Szerinted ez NEM IRRITÁLJA a játékosokat?

De induljunk ki abból az alap tézisből, hogy véletlen, azonban a véletlenek túl sűrűn következnek be, véletlen, hogy háromszor verekszem magam rank 2-be, utána a sorozatos véletlen csapatleosztásoknak köszönhetően nem jutok át rank 4-en?

Másrészt, ugye volt egy megjegyzés, az miatt a 20 másodperc miatt aggódok, amit egy Chapajev jelent? Mi van akkor ha ezen az apróságon ott van a radar modul, megnövelt használati idővel, na meg szonárral? Srácok, most ilyenen vitázunk? Mit jelent cap-re menni egy rombolónak ilyen ellenfelek ellen. Megnéztétek a képeket rendesen?


Tisztelt Uram.
Ezt a Chapajev dolgot a megnövelt radar használati idővel kicsit gondoljuk át. Kérlek.


Csak nem erre gondolsz? :lol:


Akartam is írni, hogy hányszor lesz még megemlítve ez a modul, ami nincs is, de megelőztetek :D

Most lett meg 6. alkalommal a R1, és még mindig 0 ft-ból "gazdálkodtam" ki a pay2win hőbörgőknek mondom, lehet így is. A WR-em a legszarabb most lett az összes season közül (50,13%), de úgy néz ki, hogy eleget tudtam top xp-zni....Volt radaros csapat ellenünk, mi radar nélkül. Voltunk radarral kutuzovok ellen(chapayevünk 1st blood), voltam top xp BB-vel, voltam top XP cruiserrel, voltam top xp DD-vel, CV-vel nem...

A DD-vel úgy kell játszani/játszottam vele, hogy minél tovább túlélni, spotolni a csapatnak+kommunikálni a crusierekkel, hogy hol spotolsz hova adsz füstöt, hova célozzanak. Ha ez megvolt általában 5p alatt nyertük a csatát, ha "jobban tudom Pistikék" voltak nálunk általában necces volt. Mindig fedezék közelében mentem be a cap-re h a radaros ellője magát én meg már fedezék mögött legyek. és voilá túléltem a radart. Használni kell az eszünket és haladunk. BB-vel radar és DD focus aztán a BB-ket a végén könnyű intézni. Ez volt a recept. Ettől függetlenül sok szenvedés volt benne, de ezt már korábban leírtam.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50094 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
En eleg nagy lendulettel vagtam neki, mert a tier 8 fekszik nekem, gondoltam most megprobalom a lehetetlent. Probaltam rendezni magamban az eddig tapasztaltakat, hogy okulva az eddigi hibakbol, jobban haladjak. Par hajot kigondoltam - Benson, Amagi, Bismarck, Tirpitz - aztan elkezdtem probalgatni oket. A Chapajevet, Kagerot, Shokakut vegul gyorsan el is hagytam. R15-rol indultam, gyorsan le R12-ig. Utana viszonylag gyorsan jottek a csillagok, majd R7-tol indultak a beragadasok, liftezesek... R6... R5. Vegulis nagyon nem csusztam vissza, mert buko szerianal gyorsan abba is hagytam. Aztan R5 stucknal kaptam egy tippet, Akizuki. Vegulis kifejlesztve ki volt, csak a top modulok kellettek. 10 milcsi, 60k freexp, 19-es kapitany atkepzes aztan hajra. Tulajdonkeppen napi 3-4*-okkal, tobb loose top XP-vel levitt R2-ig. Ott megint beragadas es liftezes. Itt mar probaltam minden meccsen nagyon odafigyelni, de lehet kisse el is farad az ember. Parszor visszadobott a vegso utkozetben, aztan 2 Benson csata felrakta az i-re a pontot. Nagy ko esett le a szivemrol, bontottam is bort. Vegulis R5-R1 kozott baromi izgalmas csatak voltak, sokszor az utolso masodpercekig kerdes volt ki nyer. Az adrenalint amire vagytam, megkaptam. :lol:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50098 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Kövi rankedre kiváncsi leszek,most nem használtam chapayevet, hippert, NO-t, akizukit 4 meccsen, mert kb ezután láttam hogy totál fölös ide loyangok mellé), de ha t6 lenne újra, akkor talán bevinnék egy clevelandet, de lehet visszamennék Fusoura akkor is Xd

De amúgy mostani rankeddel mi volt? Legalábbis 15-ről 10-re lejutnom nehezebb volt, mint előzőn, megfogtam a pocsék leosztást vagy mi? :blink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50100 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Osszessegeben, hogy ertekelitek ezt a seasont? Varakozasok, eredmenyek, hajok teljesitmenye?


Mit mondjak... már tervezgettem, hogy mikor írom be chatbe, hogy " You Were BLACKED!'... :evil: :S

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.322 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.