Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #50203 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
"Most olyasmiket nem is akarok részletezni, mint direkt elcsalás (volt olyan h 2 DD kergetett A10ig mire megöltek nem volt capjük se társaik), füstbe lévő baráti gunshipeknek spotolás stb. stb. szóval hidd el elég összetet játék a Kagero is, ahogy bármely más class is. "

Volt ilyen nekem is bár egy DD ami végül már a pálya szélén nálam lett likvidálva és nem én egy CA segítségével, mert nem tudtam volna tűzerővel kinyírni. Az más kérdés mire vissza értünk teljesen foglaló körhöz egy hajó kivételével az egész csapat már halakkal játszott a fenéken. Az ellen meg magas fölénnyel kisipkázott minket is a végén.

Tudom én nem könnyű, vele jól játszani, de sok esetben könnyebb akkor is szépíteni az eredményen mint Bensonnal ez tény. Mégis csak jobban lehet Kageróval bújócskázni. Azért mentem sokat Japán DD-l is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50211 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:
Tudom én nem könnyű, vele jól játszani, de sok esetben könnyebb akkor is szépíteni az eredményen mint Bensonnal ez tény. Mégis csak jobban lehet Kageróval bújócskázni. Azért mentem sokat Japán DD-l is.


Igen azt írtam is fentebb, hogy a Benson sajnos elég gyenge volt ebben a mezőnyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50219 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Érdekes ez statisztika.


Ez tényleg érdekes. És megerősít abban, hogy a Benson tényleg gyengén muzsikált ebben a szezonban.

A statisztikából például egyértelműen látszik, hogy nagyon aggresszív játékot játszottál a Bensonnal. 48% cap pont az rengeteg, ezek szerint szinte mindig cappelni akartál (nekem 25%). 42% main gun 6% torp hit ezek meg rengeteg közelharcra utalnak (nekem 35% és 4.6%). Ugyanakkor az átlagsebzésed, illetve a spottolásod által okozott sebzésed kevesebb mint nekem Kageroval, ami megint azt jelenti, hogy főleg DD harcokban vettél részt és, hogy kevesebbszer tudtál spot sebzést szerezni mivel nyilván többször haltál meg a kezdeti DD harcokban mint én.

Mindebből nem azt akarom kihozni, hogy én jobban játszottam volna mint te, mert egy Bensonnak az is a dolga, amit játszottál vele, inkább azt erősíti meg bennem, hogy a Benson nem volt erre a ranked szezonra jó hajó. Gondolom próbáltál vele aggresszívan cappelni, de a Z meg a Lo ebben a stílusban ebben a szezonban jóval hatékonyabb hajók voltak erre.

Persze lehet, hogy tévedek és csak statisztikai adatokból építek egy légvárat :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9, leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50234 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak becsülni tudom azokat akik végigviszik ezzeket a ranked szezonokat. Én már régóta nem is próbálkozom vele, csak futok pár kört ha van kedvem, de általában csak felbosszant...azért pedig minek játszani? Max a kalóz zászló érdekelne az egész dologból:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50235 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Hipper23 írta:

geotigris9 írta: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Érdekes ez statisztika.


Ez tényleg érdekes. És megerősít abban, hogy a Benson tényleg gyengén muzsikált ebben a szezonban.

A statisztikából például egyértelműen látszik, hogy nagyon aggresszív játékot játszottál a Bensonnal. 48% cap pont az rengeteg, ezek szerint szinte mindig cappelni akartál (nekem 25%). 42% main gun 6% torp hit ezek meg rengeteg közelharcra utalnak (nekem 35% és 4.6%). Ugyanakkor az átlagsebzésed, illetve a spottolásod által okozott sebzésed kevesebb mint nekem Kageroval, ami megint azt jelenti, hogy főleg DD harcokban vettél részt és, hogy kevesebbszer tudtál spot sebzést szerezni mivel nyilván többször haltál meg a kezdeti DD harcokban mint én.

Mindebből nem azt akarom kihozni, hogy én jobban játszottam volna mint te, mert egy Bensonnak az is a dolga, amit játszottál vele, inkább azt erősíti meg bennem, hogy a Benson nem volt erre a ranked szezonra jó hajó. Gondolom próbáltál vele aggresszívan cappelni, de a Z meg a Lo ebben a stílusban ebben a szezonban jóval hatékonyabb hajók voltak erre.

Persze lehet, hogy tévedek és csak statisztikai adatokból építek egy légvárat :)


Kolléga nagyon jó meglátásai vannak. B)
Az a szép az egészben amely szezonban egészen favorit volt a Benson ott nem volt kihúzva és ranked előtt nem sokkal lett megvéve. Most, hogy már elég jó hajó meg a kapitány is most meg szinte labdába sem lehetett rúgni vele rankeden ... Hát ez van mint korábban írtam nem volt tervezve a rankedozás nálam most, de hogy ennyire nem volt jó az erre a célra 1. sorban fenntartott hajóm .. :dry:

Persze az lett volna még az igazi ha lett volna jó topp hajó rankedre minden osztályban kihúzott kapitánnyal és lehett volna választani hogy melyik az a hajó amivel lehet haladni is előre..

Ajánlom mindenkinek menyen 8t hajókkal amik vélhetően tényleg jók rankedere és húzza ki legalább egy bizonyos szintig a kapitányt, amivel következő rankeden már jól lehet muzsikálni előre láthatólag.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50238 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rolesz81 írta: Max a kalóz zászló érdekelne az egész dologból:)


Én is a zászló miatt csináltam meg elsőre:) Aztán meg az hajt, hogy még egy és meglesz a Flint utána meg az fog hogy a Black :D

geo: Én ezért tartottam meg minden megszerzett hajót T6-T8 között, ki tudja mikor melyik lesz éppen használható. Bár általában valamelyik prém a legkiemelkedőbb.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.347 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.