Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja #50186 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak Akizukival nehezen, Kagerout meg nem akartam már visszavenni és valahogy ráképezni a kapitányt yuugumoról

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50189 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Egyet azért elfelejtettek ;) mégpedig hogy a ranked 7vs7 és nem 12vs12.
Lehet ezért megkövezni de más játékot kíván.(attól függetlenül hogy milyen csapattagok vannak)
És ezért nem szabad összehasonlítani a random WR-el.
WR-t pedig ne csak általánosságban nézzétek meg hanem hajóra lebontva amivel mentettek rankedben.
De miért is nézitek ? Rang 1 a cél akkor nekem édes mindegy hogy mi a WR rankedben. ;)


Benson amivel mentem lényegéban rankeden csak, 61.14% Winrét randomban és DD-l összeset nézve 57,2% winrét randonban.

Az igaz más a Rndom és a Ranked, de nem kicsit jelentős a Winrét különbsége összevetve mintha nem is én játszottam volna ha a győzelmi arányt nézem.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50191 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

PzPuma írta: Egyet azért elfelejtettek ;) mégpedig hogy a ranked 7vs7 és nem 12vs12.


Én ezt (is) brekegem már jó ideje..... teljesen azonos leosztás tier/hajótípusszerint. De ilyenkor meg jön az erendzsí, meg a füstöshajó radarral...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50194 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem ennyi..13.hely

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hipper23

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50196 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
Na szóval winratetnézni csak azért ajánlottam, hogy amikor épp 2 nap bukóban vagy akkor is tudd, hogy ez fordulni fog, jönni fog 2 nap win széria. Azért átlag mert sok csata átlaga. Ez nem jelenti azt, hogy na leülök 55% winratem van megyek ma 25 csatát az mentésátlaggal együtt mondjuk +5 csillag. Egyik nap +7 másnap -5 csillag és a winrate nem változik mégis tök más élmény. ilyen bukószériákban jó azzal nyugtatni magad, hogy most éppen nem jönnek a csillagok, de tuti, hogy később jönni fognak. És igen én is szoktam dühöngeni, meg a csapatot szidni, meg mindent, de azt is tudom, hogy ilyen idegállapotban én magam rontom leginkább az esélyeim nem a WG.

És persze hajóra érdemes nézni, nekem Kageroval 60%, de mivel én is felidegesítem magam és próbálok ilyenkor más hajókkal menni, mint amivel a legjobban megy ezért máris rontom a teljes átlagot.

Más. A ranked az nem egy küldi, amit mindenki tud teljesíteni (nem feltétlen a skill miatt, lehet a rááldozott idő kevésség miatt is sikertelen vki) és ez így van jól. Rank 1 az lesz, aki skillben vagy rááldozandó időben eleget nyújt. Én se mondanám, hogy skilből oldom meg inkább rááldozott időből. Ez főleg abból látszik, amikor bejönnek a ranked szezon vége felé mindenféle klánnélküli accok odaraknak egy olyan kört, hogy csak ámulok, majd közli, hogy a main accával már rég megvan a rank1. Na az ilyen skillből megoldja én még inkább időből. És persze minél kevesebb a skill annál több idő kell. A skill hálistennek szerezhető, tanulható. Kár a WGre fogni az esetleges sikertelenséget.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9, Rallyefan81, Mydgard, Shogun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50197 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:
Hipper23 Igen az jó Kagero-ban, hogy ha szar a csapat és tuti bukó a csata még szép torpedózással az első helyen lehet vele végezni "könnyedén" a csapatban és vesztett csillag.

Az a baj nálam Kagero távolabb áll tőlem játék stílusban ez a végig alaptomosan bujkálva és háttérből torpedózásgátas kevésbé fekszik. Pedig most így végiggondolva ha jól tolja így valaki tényleg kevesebbet bukik vissza kevesebbszer hal meg csatában vagy sokkal tovább húzza.
Jobb lett volna ráállnom ranked véget Kagerora és az elejétől nyomni vele.

Amikor sikerült néhány csatában Kageroval azt hozni amit kell rendesen szíttak az ellentől a csapat meg dicsért.

Benson-nal meg muszáj volt menni foglalni az elején sokszor ott el lehetett vérezni ...


Igen sokan azt hiszik, hogy a Kagero sunyúl és bujkál végig csak torpedózgat, meg capet lop, ha nincs ott senki.

Na ez egy igazi vesztes stratégia egy Kageroval. Ugyanis a legfontosabb feladat a spot. Amikor azt írtam, hogy nem első szándékú capper hajó az nem jelenti azt, hogy nem is megy a cappre. Dehogynem, és spotolni kell és az ágyúit el sem szabad sütni és rá kell bíznia magát a mögötte lévőkre, mert ha én spottolok egy Bensont, Lo-t valószínűleg én is spotra kerülök + radar etc, de meg kell adnom a csapatnak az esélyt, hogy az alatt az idő alatt amíg az ellen spotra kerül és lő engem addig ledarálják, vagy elveszek tőle egy smoke sonar combot. Ez elég veszélyes mutatvány egy hosszú és pocsékul forduló DDvel.

A torpedozgatás: a ranked mappok nagyrésze olyan, hogy nem tudsz vagy nem éri meg akkorát kerülni, h a BBkhez közel juss és torpedózgasd őket. a sok sonar miatt meg egy BB is könnyen elkerüli a torpokat, ha át akarod lőni az ellenfél csapatán. A torpedozgatás inkább úgy néz ki, hogy oda torpolok, ahová nem akarom, hogy az ellenfél menjen (ha megy az persze jó, de inkább nem megy) vagy ki akarok fordítani egy BBt, esetleg ki akarok kergetni a capről vkit. Ha eltalálom az ellent az persze remek, meg a végjátékban már tényleg lehet BBt vadászni, de azért messze több ez mint torpedózgatni a BBket.

Most olyasmiket nem is akarok részletezni, mint direkt elcsalás (volt olyan h 2 DD kergetett A10ig mire megöltek nem volt capjük se társaik), füstbe lévő baráti gunshipeknek spotolás stb. stb. szóval hidd el elég összetet játék a Kagero is, ahogy bármely más class is.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: geotigris9, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.319 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.