Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50171 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés
"Ja és, hogy lett meg a rank1? Hááát, így szerintem keveseknek, mint nekem. Egy 10 győzelem és 2 vereség csillagmentéssel sorozat végén jött a döntő ütközet. Kellően ráizgultam, hogy lehet ez lesz az utolsó csata, amit mennem kell ebben a szezonban. Szinte remegett kezem lábam ÉS megcsináltam a legnagyobb hibát amit KAgeroval a legnagyobb szégyennek gondolok, berohantam cappelni (sose szoktam) és nem kilőttek, hanem kitorpedóztak a 2. percben :D A társaim, így 6vs7 -ben lehozták nekem a meccset, nem győztem hálálkodni :)"

Amikor komolyan és időben nekiálltam rankednek akkor 2* is (egy szezonban) egyetlen egy győzelemre kerültem R1 -l , de szerencsém nem volt totális bukó körök végül visszaesés és R3 lett a vége. Arra emlékszek esélytelen volt, lehozni nem rontottam el semmit csatában csak ezt osztotta le a WG a két oldalra hajóban játékosban, hogy a vesztes oldalra kerültem. :(

Mondja nekem valaki, hogy ezt meglehet csinálni úgy, hogy a "WG szerencse faktor" nincsen vele pluszba több esetben. [?]

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Érdekes ez statisztika.




Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50173 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
............... Geo, Hipper írta, hogy a bukó kör is csillagmentéssel megvolt....

Én 79 csatából értem el a 10-et. Tudom " Áj péj tu vin". mert Loyang-al mentem. :)
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50175 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: ............... Geo, Hipper írta, hogy a bukó kör is csillagmentéssel megvolt....

Én 79 csatából értem el a 10-et. Tudom " Áj péj tu vin". mert Loyang-al mentem. :)


Nem tudom hány csatánál értem el először a R10-t, de tízen akárhányszor értem el újra + újra ... :S
Általában a nap végén R11 és * volt a vége.

Az is volt sok esetben nem voltam első csak második vesztes körnél nem tudtam menteni * -t.
És volt, hogy tudatosan a * mentésre mentem rá a végén az a volt a cél, de ha már olyan volt a szitú semmit sem tudtam tenni a végén ilyen téren sem.

A profilomat nézve mondja valaki, hogy ilyen szarul játszok és arányos a winrét és véletlen? :ohmy:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50177 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

geotigris9 írta:
A profilomat nézve mondja valaki, hogy ilyen szarul játszok és arányos a winrét és véletlen? :ohmy:


Nem mondja senki, hogy szarul játszol.
Annyit mondanak, hogy átlagos játékos vagy és ennyi van a játékban számodra. Számomra is ennyi volt a rankeden, idegeskedés nélkül. Igen, volt B@zd meg nem egyszer, de ennyi. Asszem Storm írta, hogy ez egy kimondottan ügyességi rész a játékban.
Nem lehet mindenki Bajnok, pedig itt úgymond több is van. De ahhoz már valamit le kell tenni az asztalra.
A valóságos sportokban is ott a dopping, tudás, csapat és a SZERENCSE!
pl. Tavaly Monte-Carlo rallye: Két VB esélyes pilóta kb ugyan ott csúszott meg, az egyik S. Ogier kiugratott a mezőre, át az árkon, ment tovább. A másik T. Neuville a jobb hátsó kerékkel pont elért egy beton tuskót és kiütötte a kereket.
Idén az első gyorson ,szintén Neuville becsúszott az árokba kb 40km/h-val 3 perc volt mire kivették. Másnap reggel Ogier szintén becsúszott az árokba 20 mp elég volt.
Neuville 5 szakaszt nyert, Ogernek elég bőven a 4 .
Érted?
Élvezzétek ezt *** játékot, ne konteózzatok már állandóan pls! :) ;)
Písz!
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #50178 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta:

geotigris9 írta:
A profilomat nézve mondja valaki, hogy ilyen szarul játszok és arányos a winrét és véletlen? :ohmy:


Nem mondja senki, hogy szarul játszol.
Annyit mondanak, hogy átlagos játékos vagy és ennyi van a játékban számodra. Számomra is ennyi volt a rankeden, idegeskedés nélkül. Igen, volt B@zd meg nem egyszer, de ennyi. Asszem Storm írta, hogy ez egy kimondottan ügyességi rész a játékban.
Nem lehet mindenki Bajnok, pedig itt úgymond több is van. De ahhoz már valamit le kell tenni az asztalra.
A valóságos sportokban is ott a dopping, tudás, csapat és a SZERENCSE!
pl. Tavaly Monte-Carlo rallye: Két VB esélyes pilóta kb ugyan ott csúszott meg, az egyik S. Ogier kiugratott a mezőre, át az árkon, ment tovább. A másik T. Neuville a jobb hátsó kerékkel pont elért egy beton tuskót és kiütötte a kereket.
Idén az első gyorson ,szintén Neuville becsúszott az árokba kb 40km/h-val 3 perc volt mire kivették. Másnap reggel Ogier szintén becsúszott az árokba 20 mp elég volt.
Neuville 5 szakaszt nyert, Ogernek elég bőven a 4 .
Érted?
Élvezzétek ezt *** játékot, ne konteózzatok már állandóan pls! :) ;)
Písz!



Akkor b@romira ritkán van velem a "szerencse".
Ahhoz képest, hogy pl. Random csatáknál is sokszor beáldozom a sebzést + -e féle profil "szépítő" dolgokat a csapatért a győzelemért és pl. foglalok. Itt rankeden meg hirtelen olyan sz@rul játszok elfelejtek játszani, hogy 16 % -l rosszabb a győzelmi arányom persze ez teljesen normális??.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #50179 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
"Bátraké a szerencse" :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.288 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.