Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32351 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Azt hiszem erre gondolsz...

nemrég láttam ezt a filmecskét (nem is néztem végig), de felháborodtam, h mit ki nem hoztak belőle a hős amcsik. Hogy 3 romboló egy teljes csatahajó meg nehézcirkáló flottát sakkban tartott órákig, meg stb... Hogy a nagy hajók az ágyuikkal nem tudták a tul közel (3km) levő kis rombolókat lőni, s még ilyenek..
Meg hogy amikor ott van 6 v 7 amcsi hordozó (gondolom full repcsikapacitással), mégis a rombolók voltak a fő visszatéritő erő a japánok számára...
Szóval akkora mesének érzem ezt a videót h csak na :evil:
Szerintem a másodlagosaikkal is lesöpörték volna azok a hajók ezeket...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32352 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Válasz alapvetően igazad lenne. Viszont a hordozók tengeralattjáró elhárításra voltak felkészítv, nem pedig felszíni hajók ellen harcra. A cikkben, amit olvastam a témában, ott az amerikai kapitány merészségét és a japánok töketlenkedését írták a furcsa helyzet okának. Ami szerintem nem lehetetlen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #32365 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Fujipapa írta: Melyik napra várjuk a 6.0 verziót???

Mivel még van PTS és egy nagyobb/fontosabb pach, nem tudni... lehet, hogy lesz 3. kör is.

Acetil_coenzim_A írta: Egy olyan kérdésem lenne, hogy az alap (módosítók nélküli) tapasztalati pont eltér-e az alap és a prémium fiókok között, vagy a prémium már módosítónak minősül?


Ha küldiket nézünk akkor azt számolja ami a második oldalon van a meccsek végén, de ha statokat akkor nagy eséllyel nem, mivel nekem a kamikaze R-em 4000XP-s maxja a prémium oldalon szerepelt, nem az alapon a végső oldalon... Ennyit arról, hogy az Átlag-xp-bajnokok, mennyivel bajnokabbak...
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32371 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés
Én a statoknál ezért nézem az átlag sebzést :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32435 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha Account stinten nézzük az is félrevezethet -értelmezés szerint.
Nem mindegy, hogy valaki amint tudta felfizette magát t10-be és ott, vagy elvan t5- ben és ott, vagy esetleg pro t3-ban és ott van az "account átlagának súlya", ha sebzésről van szó...
Én néznék még egy olyan statot, hogy átlag hanyadik a sorban csatavégén a csapatában, vagy overal a meccsen, ha levesszük a nyerési másfelet... De ebbe a MM RNG is benne van, meg hogy ki mennyire csinálja azt, amiért az XP jár...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #32443 Írta: metalrobi
metalrobi válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem account szinten nézem az átlag sebzést, hanem hajókhoz.
Így teljesen mindegy hogy prémed van vagy se, vagy hogy hanyas tierben nyomod.

Ha account szinten nézed az átlagot, akkor rengeteg változót kellene figyelni, mint PL átlag tier, hajótípusok megoszlása, stb...

Hogy hanyadik a sorban? Nah, ezt is furán kezeli a rendszer.
Voltam tier8-ban Bayernnel úgy első, hogy a Bismarck akivel mentem többet sebzett, mégis alattam volt. Jah, őt fókuszálták, én meg lövögethettem a magasabb tieres hajókat, amit ugyebár díjaz a rendszer :)

Egy videóban hallottam, hogy ha az átlagod a hajó HP-ja felett van, akkor az jó, mert úgyse minden meccsen lőnek nullára, tehát összességében többet sebzel mint sérülsz, azaz van hasznod. Nyilván ezt a HP töltős ladikok esetében kicsit csúsztatva kell értelmezni.
Persze itt is lehet nézni, hogy hiába lősz 200k-t, ha közben befoglalnak, vesztesz.
Ugyanakkor lehet 5k sebzésed, mégis befoglalsz 3 pontot a csapatnak amivel nyertek.

Mivel nincs általános szabály én a hajókhoz nézem az átlag sebzéseket, oszt kész. Ha valaki jobb nálam annak gratulálok, ha valaki rosszabb az idővel majd túlfejlődik rajtam, ennyi :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.415 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.