Csak egy gyors kérdés...

Több
7 éve 1 hónapja #36648 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Szia JACKTOR!
Nem tudom eljut-e hozzád a hozzászólásom,remélem igen,eszembe jutott valami,még régen írtam a wotinfon a fejlesztői híreknél ha minden igaz volt egy olyan rész bevezetik a minimappon a látótávot ,meg a tankok látótávját,kör formájában meg a 15m-es kört a tank körül.Felvetettem egy ötletet milyen jó volna egy plusz kört berakni más színnel ami az észlelési határt jelezné,ha valaki felderítene tudnám,hogy a körön belül van,és úgy csökkenne,a kőr nagysága ahogy a tankok fogynának,és kinek milyen volna a látótávja.Erre azt a válasz írtad,ehet nagy szerver kellene ami ki tudja számolni vagy valami hasonlót írtál bocs ha nem pontosan idéztelek,és megjegyezném nem rosszindulatból írom.A kérdésem a Hajós játékba hogyan oldották meg,gondolom te is hajózol néha,van egy zöld szaggatott vonal a minimappon ha egy ellenség átlépi akkor fel vagy derítve?Köszönöm előre is ha válaszolsz,és nem kötekedni szeretnék csak eszembe jutott játék közben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36710 Írta: Macigabi
Macigabi válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok egy gyors kérdés hogyan lehet a torpedokat egyesével kilöni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36711 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak olyan hajókból lehet, amik képesek rá. Jelenleg a Brit Cirkálók (egy torony több cső, de egyesével, opcionális...) alsóbb tierű német DDk, és a Smith Prémium DD (Egy torony, egy cső)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36712 Írta: Macigabi
Macigabi válaszolt a következő témában: Kérdés
igen brit fiji nél láttam de nekem nem jön össze

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36722 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Az a szűk dobás variáns (míg másnál szűk, de egyszerre indul, itt bármikor, de külön induló...) 3-as gomb alapból, többszöri nyomásra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36726 Írta: Wiggin
Wiggin válaszolt a következő témában: Kérdés
hogy lehet egy csatával annyi xp-t szerezni???


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.332 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.