Csak egy gyors kérdés...

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36374 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Te az a ledgeri vagy aki ezen a forumon is van "hasonló" (tökugyanezzel) névvel??....... B)
Köszönöm az infót pont ezt a forumot olvasgattam :)
Am tényleg nehéz és összetett a dolog....

A Többieknek is köszönöm a válaszokat! :)

ledgeri írta: Hááát... kezdőpontnak ennek a lenyíló osszefoglalóját ajánlom..

Egyébként meg eléggé keretfüggő, használat, és izlésfüggő.... talán ennél csak az egér a személyesebb..

Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36381 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Kvázi SOS:
Ha van 4100 doubloonom, de 122 konténerem is, aminek kb fele lucky töltelék 3-4 superrel, fele random nem lucky, megérné-e megvenni az akciós Francia BB-t 3xxx doubloonért, vagy van valami ami inkább megérné az esetlegesen eső Doubloont a ládákból, vagy már most kitelik?


Hellgor70 írta: Te az a ledgeri vagy aki ezen a forumon is van "hasonló" (tökugyanezzel) névvel??....... B)
Köszönöm az infót pont ezt a forumot olvasgattam :)
Am tényleg nehéz és összetett a dolog....

A Többieknek is köszönöm a válaszokat! :)

ledgeri írta: Hááát... kezdőpontnak ennek a lenyíló osszefoglalóját ajánlom..

Egyébként meg eléggé keretfüggő, használat, és izlésfüggő.... talán ennél csak az egér a személyesebb..



Én-én! Direkt ahol csak lehet ott én ezt a nevet választom... Jelenleg kb 180 aktívan számontartott regisztrációm van mindenfelé, kb 200 összesen eddig, és a tumbrl-on egy lány meg valahol máshol valaki más volt az egyedüli aki megakadályozott abban, hogy ezt a nevet használjam...
Bár tény, hogy van pár hely ahol HUN végződéssel vagyok fent.
Sosem fogom megszokni és megérteni azokat, akik mindenhova kb más névvel regelnek. nem az a jó, de ez sem az... csak másként gondolom...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36382 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
már csak azért is mert nem tul jó ha azzal kezded h itt most melyik is a felhasználónevem, meg a jelszavam... :evil: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36388 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Kérdés

leopardusz írta: A radio locationnak nincs értelme feltenni, egy rettenetesen drága skill, ami amugy meg felesleges. azt jelzi ki csak, h egy ellenséges hajóhoz te vagy a legközelebb.


nem azt jelzi, hanem azt, hogy a csata közepén, mikor tőled 7km-re besuttyan a Shima a sziget/köd mögé, akkor ott megáll, vagy megy ki a másik oldalon. aztán 2 perc múlva látod, hogy háturlól jön, vagy oldalról...

ez a Radio Location ami nagyon nemtom megéri-e, de nem kevés meccsen csíptem már vele rombolót... főleg a végén...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36398 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Kérdés
Inkább DDkre való ez a skill de találj meg nélküle egy másik rombolót a végjátékban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36399 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

ledgeri írta: Kvázi SOS:
Ha van 4100 doubloonom, de 122 konténerem is, aminek kb fele lucky töltelék 3-4 superrel, fele random nem lucky, megérné-e megvenni az akciós Francia BB-t 3xxx doubloonért, vagy van valami ami inkább megérné az esetlegesen eső Doubloont a ládákból, vagy már most kitelik?

Ok, már nem lényeges... B)

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hellgor70, Szete58, leopardusz, Gizmo, BigaC, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.355 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.