Csak egy gyors kérdés...

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36418 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Hát Na 145...... :unsure:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #36420 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Megint egy kérdés. Frissület óta ez van mikor indulok a játékkal.


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36426 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Launcher indítás, vagy Play gomb megnyomása után?

Ha első, akkor ezt csináld meg ! (ez egy saját progija a WG-nek, és átnézi a fájlokat külsőleg. Mentsd el a cuccot [az ellenőrzés végén], ahogy írja, ha nem javított semmit, és küldd el ticketként. Ha javított akkor esetleg mentsd el.. de próbáld újra a játékot..)

Ha második, akkor a képen is látható Settings fogaskerék után megnyíló felület második lapján a Check-et futtasd le.
Mind kettő idő 5-20 perc, de megéri
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Hellgor70
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36466 Írta: Hellgor70
Hellgor70 válaszolt a következő témában: Kérdés
Na túl vagyok mindenen :blink:
Sőt leszedtem Aslain's módját is és a játékot is újra raktam, de már amikor elkezdi telepíteni a játékot már akkor nyomja a kis "üzenetét"...
Szerintem az egész gépet újra kell raknom..... :(
De köszönöm a segítséget... :)

ledgeri írta: Launcher indítás, vagy Play gomb megnyomása után?

Ha első, akkor ezt csináld meg ! (ez egy saját progija a WG-nek, és átnézi a fájlokat külsőleg. Mentsd el a cuccot [az ellenőrzés végén], ahogy írja, ha nem javított semmit, és küldd el ticketként. Ha javított akkor esetleg mentsd el.. de próbáld újra a játékot..)

Ha második, akkor a képen is látható Settings fogaskerék után megnyíló felület második lapján a Check-et futtasd le.
Mind kettő idő 5-20 perc, de megéri

Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Hellgor70 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #36488 Írta: marcus
marcus válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,bocs ha valakinek rossz a kérdés.Nagyon nem folytam a hajós játékba,nálam a favorit a wot,csak alkalomadtán hajózok egyet.A kérdésem az volna,ha a torpedóhoz az van írva sebzés 13 000,akkor az egy darab torpedó sebez annyit,vagy ahonnan indítom az összes,Például van egy hajó min kettő torpedó állás van,és állásonként 3 torpedó cső,akkor a három torpedó sebez ennyit,ha betalál,vagy darabonként?A választ előre is köszi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #36491 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Kérdés

marcus írta: Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,bocs ha valakinek rossz a kérdés.Nagyon nem folytam a hajós játékba,nálam a favorit a wot,csak alkalomadtán hajózok egyet.A kérdésem az volna,ha a torpedóhoz az van írva sebzés 13 000,akkor az egy darab torpedó sebez annyit,vagy ahonnan indítom az összes,Például van egy hajó min kettő torpedó állás van,és állásonként 3 torpedó cső,akkor a három torpedó sebez ennyit,ha betalál,vagy darabonként?A választ előre is köszi.


Torpedónként sebez annyit!Torpedónként 13 000. Tehát,ha mindhárom betalál,akkor az 39 000 sebzés.Elvileg.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Flaged által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: marcus, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.403 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.