Klános Beszélgető

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40927 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nem akartam újból a csalásokra felhívni a figyelmet, csak érdekesnek tűnt, hogy a klánokat is elérte már.
Szerintem, ha észre veszed az baj (nekik). Talán a fórumon feltűnt ts kép adhat egyfajta magyarázatot, ha egyszerű halandó meg tudja magyarázni a Ranked szobánál található felhasználókat és szerepüket. Lehet, egyszerű magyarázata van, de mindenki erre hivatkozik. Csatolom a képet. De szerintem hagyjuk az egészet a fenébe. Inkább "jáccunk"!

Ui: Adelise már nem TTT tag (ha jól láttam)
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja jkova62 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40928 Írta: Nik0nosz
Nik0nosz válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

jkova62 írta: Nem akartam újból a csalásokra felhívni a figyelmet, csak érdekesnek tűnt, hogy a klánokat is elérte már.
Szerintem, ha észre veszed az baj (nekik). Talán a fórumon feltűnt ts kép adhat egyfajta magyarázatot, ha egyszerű halandó meg tudja magyarázni a Ranked szobánál található felhasználókat és szerepüket. Lehet, egyszerű magyarázata van, de mindenki erre hivatkozik. Csatolom a képet. De szerintem hagyjuk az egészet a fenébe. Inkább "jáccunk"!


Igen csak nem értem gyakorlatban hogyan tudja hasznosítani azt a 2 accot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40929 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Kzoli írta: Pont úgy mint ha más játékban volnának, a forgalmazók oldalán (fórumain) szerveződnek ezek a csapatok vagy klánok. De elárulom semmit nem fognak tudni velük kezdeni, ez egy örök probléma lesz itt a játékban.

Miért?
A WoTnál volt valami le vagy felszámolásféle, arról esetleg van tudomásod, h hogyan tudták a csaló modokat szűrni?
S itt nem lehetne akár ugyanúgy, akár a tiéd féle megoldással?

amúgy emlékszem a wotból olyan jutubos videóra, klán csapat v erőd csatákra, ahol ki volt takarva a kis képernyő lenn a sarokban. egyértelműen azért, mert ott a döntögető mod jelzett közben. Szóval a kláncsata meg az extrém statok hajszolása sajna alapból az efféle modok melegágya :angry: :whistle:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40930 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Nik0nosz írta:

jkova62 írta: Nem akartam újból a csalásokra felhívni a figyelmet, csak érdekesnek tűnt, hogy a klánokat is elérte már.
Szerintem, ha észre veszed az baj (nekik). Talán a fórumon feltűnt ts kép adhat egyfajta magyarázatot, ha egyszerű halandó meg tudja magyarázni a Ranked szobánál található felhasználókat és szerepüket. Lehet, egyszerű magyarázata van, de mindenki erre hivatkozik. Csatolom a képet. De szerintem hagyjuk az egészet a fenébe. Inkább "jáccunk"!


Igen csak nem értem gyakorlatban hogyan tudja hasznosítani azt a 2 accot?


A kérdés jogos. Ha tudnám ... :huh:

Ui: nem ismerem a hack progikat, de gondolhatok arra, hogy az alt 1 bekapcsolt aim, vagy ilyesmi lehet, hogy ez acc ként jelenik meg nem tudom, találgathatunk....

Ui2: ranked esetén ha jó a csapat, hozza a csatát. Rossz csapat esetén látszik egy idő után, hogy annyi és csak annyit kell össze szedned, hogy első legyél.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja jkova62 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja - 6 éve 9 hónapja #40931 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Most az ugrott be, mint gondolat, hogy hogyan is lehet előnyt szerezni 2 accounttal:

Elsődleges: Normál acc.
Másodlagos: egy másik PC-n, vagy virtuális gépen valahova, még régión belül kivezetve vpn-nel, megy rajta annyi olyan mod, amit nem szégyell az illető.

Egyszerre nyom csatagombot:
-vele kerül egy csatába: tiszta előny, bot működik
-másokkal: nem csinál semmit (ha elleny csapat, akkor hátrány, ha másik csata, kit érdekel...

Ha más ligába kerülnek, akkor a botot felhúzza maga után...


Egyébként azt sem tudom, hogy mi a policy, ha pl az én gépem tesóméval közös, és ő fel pakol mindenféle dolgokat, használja, én meg elfelejtek mod nélkül indítani...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 9 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #41143 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
(Hozzászólni inkább a WoWS.hu játékos statisztikák topikban)

Csináltam egy klános lekérdezést is. Egyelőre erősen béta, szóljatok mit rakjak hozzá, vagy mi rossz.

1. Meg kell adni a klán rövid nevét (tagjét) (pl. T-F-K)
2. Min csata/időszak: ha nincs meg ennyi csata, pirosban lesz a player
3. Min rang: ha nincs meg a rang, sárgában lesz a player
4. Időszak: napok száma (7 alap, max 10)
5. Mire rendezze a táblázatot

Talán ledgeri kapitány kolléga vetette fel, hogy lehessen achievementre is szűrni (pl. ranked zászló), de egyelőre nem találtam a rohadt zászlókat. A külső elemeknél nincsenek (csak sima flag, camó), az achievementeknél pedig csak a plecsnik vannak.

Egyelőre nincs mentett adatom, tehát csak a standard API-t tudom használni a dátumos lekérdezésnél, aminek a következő korlátai vannak: max 28 napra visszamenőleg, max 10 nap. Fogalmam sincs, a többi site hogy szedi ki a régebbi infókat.

www.digitalgardengames.com/wowshuclans.php
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.