Klános Beszélgető

Több
7 éve 2 hete #37983 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető- újaknak ismerkedő/bemutatkozó
Klános update: 0.6.4
A hír közepén képekben látszik, hogy milyenféle üzenetekre lehet számítani. -ami a többi híben nem látszik.., ezért Ru szerós..
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hete #38019 Írta: PzPuma

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40375 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Klánosok magyarázzátok el nekem miért jó ha valaki egy klánnak a tagja?
Egyszerűen nem értem az egészet. Nekem most úgy tűnik, hogy ez pont annyira kell az embereknek mint békára a toll.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40376 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klán- / Szakasztárs keresés
Hát van abban valami amit írsz. Most még valóban "holt szezon" van ezen a területen. Úgy gondolom, hogy a játékos állomány (EU) kb 10-20%-a lehet tag valahol. Hogy ez sok, vagy kevés nem tudom eldönteni, most még felesleges is. Ha az elképzeléseket valóra váltja a WG, akkor lesznek olyan csaták, küldik ....stb. amit csak a klánok tudnak játszani. Megfelelő jutalmazások és egyebek természetesen (remélhetőleg). Egy új területet próbálnak megnyitni az arra vágyó hajósok felé. WOT-osok többet tudnak erről mondani.
Most az az állapot van, hogy alakulgatnak a klánok, gyakorolgatnak, összeszoknak esetleg más klánokkal csatázgatnak. Tét, egy két versenyt kivéve még nincs. Igazi jelentősége és értelme akkor lesz, ha beindulnak a kláncsaták, küldetések, egyebek. Ugye fontos a jó társaság, a tapasztalatok átadása, nem kell keresni flotizókat meg ilyenek. Egy másfajta játékszemléletet gyakorolgatnak most a klánok (pl. nyerni kell a csatát, ha kell feláldozni akár magad is), ami szerintem eltér a randomtól, talán a rankedhez lehet hasonlítani. Azok a klánok amelyek hamarabb kialakítják a játékmódjukat feltehetően előnyösebb helyzetből fognak indulni a 6 hónap múlva megalakuló klánokkal szemben (feltételezés).
Szóval várunk a jobb időkre, amikor elnyeri értelmét a klántagság.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40377 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Köszönöm a választ, értem amit írsz még is úgy tűnik, nagyon sok vele a nyűg jelenleg. Valóban más szemlélet annyira más, hogy szerintem nagyon kevés embert érint ez meg. Értem én, hogy nyerni mindenáron de ez egy szinten fanatizmust igényel. Valószínűleg épp a csekély érdeklődés miatt nem indul ez be a WG-nél, kevés embert érintő piszok nagy fejlesztés.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: jkova62

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40378 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Igen, fanatizmust igényel, jól látod. Kinél nagyobbat kinél kisebbet, de a lényegen nem változtat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.249 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.