Klános Beszélgető

Több
6 éve 10 hónapja #40628 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető

Szete58 írta:

Kzoli írta: Még a leges legelején voltunk tagok a Szete szakasz társsal de mivel ott a világon semmi nem történt ki is léptünk a fenébe...


Pedig a SHIRO név tetszett, anno a Guild Wars Factions kiegészítőjének főgenyája volt, emlékszem, amikor a White Tiger Claw klánnal mentünk csapatban többször rá, s azon versenyeztünk, hogy mennyi idő alatt tudjuk lecsapni... úgy emlékszem, 49 mp volt a rekordunk, az alá nem sikerült mennünk. :)

Nyugi, Zoli, a WoT-beli Tankos Faterok Klánja (TFK) mintájára júliusban megalapítom a Tengerész Faterok Klánját (TFK) mint WoWS-szekciót, s akként, ahogyan joczika anno a TFK-t alapította: „Semmi kötöttség! A lényeg a játék!”

Kzoli írta: De az pl nagyon zavart, hogy köszöni senki nem tudott...


No ez az, ami egyként zavar államférfiút és egyszerű népet... engem pedig biztosan... én még a barátlistámat is e szerint szűröm: amikor belépek, megnézem, ki van fenn, annak/azoknak köszönök. Ha csatában van, ha nem, látja előbb-utóbb. Nem az a lényeg, hogy visszaköszön-e, de ha azt látom, hogy utánam jött be, s nem köszönt be előbb-utóbb, s ezt több napon át tapasztalom, akkor fájó szívvel ugyan, de veszteséglistára teszem. Ennyi.


Rendben van ott leszek, de remélem semmi olyasmi nem szerepel majd, hogy kötelező csata, kötelező ranked, és társaik.
Mert ugye nekem még a munkahelyemen sincs főnököm, így a szó alapban, hogy kötelező eleve kizár bármilyen tevékenységet ami a szabad időm terhére megy.

A játék az mehet ha fent vagyok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40631 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Zoli, ismered a munkarendemet... délután, este dolgozom, havonta kétszer többnyire vasárnap is, a szabadnapjaim random veszem ki, és amikor csak tehetem, húzok le a kiskun tanyámra, ahová mostanában már nemcsak a laptopom, hanem a telefonom sem igen viszem. Ha valaki gyakorlózni meg fejlődni akar, van arra jobbnál jobb klán elég, én már nem akarok fejlődni sehová... nem mintha a játékban nem lenne hová, hajaj!, csak éppen én a szakmámban akarok a legjobbak között lenni, itt átengedem ezt a helyet szívesen az ifjabbaknak! :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Kzoli, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40634 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Szinte teljesen megegyező gondolkodás az enyémmel. Annyi különbséggel, hogy én vagy birngázok vagy kajakozok valahol hétvégén és telefont én sem használok ilyenkor. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40916 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Üdv Mindenkinek!

Érdekes vita klánokról, csalásokról.
forum.worldofwarships.eu/topic/82753-ttt-clandirty-trick-clan/

Csak annak akit érdekel. Folyamatosan szerkesztik, törlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40917 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Mi a lényege? Csak mert amiben infó volt az szét van modizva, utána meg már csak mame tenger...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #40918 Írta: Csisz.hu
Csisz.hu válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Sziasztok!Nekem is tetszene a klánosdi főként ,hogy mindig egyedül játszom.Jó lenne a nagyra tisztelt Kollégáktól tanulni ezt-azt nagyon béna vagyok a játékban,csak ámulok a jó eredményeteken csatáitokon.Csak sajnos az a baj ,hogy kötelezettségekkel jár a klánosdi.Nekem nagyon sok a melóm ,ritkán érek rá leülni a gép elé.Meg a falusi internetnél nincs jobb ,főleg mikor 2 percenként kidobál a játék :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.237 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.