Klános Beszélgető

Több
6 éve 10 hónapja #40381 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Biztosan meg van a maga szépsége ennek is, mint mindennek amit valaki teljes odaadással csinál. Ehhez a feladathoz én nem vagyok felnőve sem játék tudásban sem mentalitásban. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40466 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nem kell annyira ráfeszülni most még erre. Mi sem szoktunk erőlködni vele. Persze jó érzés csapattal nyerni, de ha vesztünk akkor sem dől össze a világ. Javaslom, hogy próbáld ki. Most még nincsenek olyan nagy kötelezettségek, látod, tetszik-nem tetszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40467 Írta: HardcorePunk
HardcorePunk válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Semmi fanatizmus nem kell. TS-en nagyon jókat tudunk röhögni, szakaszozni. Ez megy klán nélkül is, de amikor azt írják be a chatbe hogy "shit, REKT again, im out thxbye" azért az elég jó érzés. Mellesleg jó móka gyakorlózni 9 - 10 emberrel fixen, tudod hogy számíthatsz a másikra, szerintem elég fontos ez. És mondom, nincs semmi fanatizmus, egyszerűen csak jó más klánok játékosai ellen fixen megbeszélve, szabályok között menni, ahol nincs agyhalottság. Sokat lehet tanulni az OMNI vagy TTT csatákból, amit átélsz, és nem csak a youtube-on nézed.

És mondom, ebben nincs semmi fanatizmus
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Roland

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40468 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nekem is tetszik a klánosdi, de jelenlegi élethelyzetem nem alkalmas rá :)
Ehhez kell némi elkötelezettség, rendszeres időpontok vállalása, ami nálam most nincs meg. Ki is lettem rúgva hamar :)
Nem olyan az életem, hogy rendszeresen meg tudjak jelenni, egyelőre csak szakaszozom itteni cimborákkal. S tartok tőle, hogy már nem is lesz olyan, hogy meg tudjak ígérni fixen egy vagy több napot gyakorlásra vagy csatázásra.
(Ugyanezért esett szét régi, nagyrabecsült csapatunk a Hearts of Iron II.VH stratégiánál, ahol nagyon emlékezetes campaign-okat játszottunk évekig, de aztán a többség élete úgy alakult, hogy nem tudtuk a fix dátumokat-időpontokat tartani.)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40472 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Ebben teljesen igazad van a fix időpontok azok nálam sem mennének, ha van időm játszom de nem elsődleges a játék szinte minden előtte van nálam. Ráadásul este nagyon ritkán nem játszom és hétvégén gyakorlatilag soha. De engem ez egyáltalán nem zavar a játék élmény meg van a többi nem igazán érdekes. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #40478 Írta: jkova62
jkova62 válaszolt a következő témában: Klános Beszélgető
Nem is olyan régen mintha játszottunk volna egymás ellen :P Nem tudtam, hogy idő közben szabad lettél. Szívesen elcsábítanánk hozzánk, csak egy feltételt kellene teljesítened. Amikor fent vagy a játékban, és kialakulna, vagy leszerveznek iziben egy klán csatát, akkor részt kellene venned rajta. Ha a kijelölt gyakorlókon nem tudsz részt venni nem olyan nagy gond. Most amúgy is lazábbra vettük a csatákat, jön a ranked, hagy készüljön a nép rá. A kijelölt gyakorlók kedden és vasárnap vannak. A vasárnapi a fontosabb, szóval heti egy gyakorlót tudsz teljesíteni belőle akkor már jó. Általában a vasárnapokra szervezünk csatát. De Neked most külön ajánlatot teszünk. Csak játszanod kell, amikor rá érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.236 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.