Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #10491 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Igaz hogy "csak" döntetlen, de nagyon keményen meg kellett dolgozni érte. A csapatunk nem volt a helyzet magaslatán. A csata csúcspontja, vagy inkább mélypontja az volt, mikor 30 másodperc levegővel lenn vagyok egy Kaiser alatt, a társa meg folyamatosan tűz alatt tartott, közben meg a saját csapattárs bejelenti, hogy hegy mögött van és nem tud lőni. Ezt követően a Kongo-val szépen közel jön és kilöveti magát, én meg egy apró sziget mögött lihegek, max 40 sec időt tudok tölteni, mert megkerülik a szigetet. Közben egy ellenfél megpusztul, de sajnos elfogy a torpedóm, de van még két perc hátra a csatából, és megint nincs levegő. A hátra lévő időt úgy végigbújócskázni az apró szikla körül, hogy ne találjon el (már csak 10 % HP-m van). Hát leizzadtam, miközben a csapat végig noobozta a csata végét. Kaptak egy döntetlent.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10495 Írta: Dagoneck
Dagoneck válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Én személyszerint imádom ezt a játékot.
Sokkal több van benne mint a WoWs-ba. Kezdeném azzal inkább folytatom amit Trucker írt, NINCS RANDOM ami átüt az átüt, a hajó osztályoknak SZEREPÜK van nem csak vannak a csatában, a fleet (klán) ki van dolgozva nem úgy mint WG játékokba, szintek, supplies stb..., a groupba játszol kapsz 1 nagy VIP-et gyakorlatilag ingyen szerzel 1 nap prémiumot minden nap. Nem beszélve a külömböző buffokról amit megszerezhetsz. Én most Tier 6 nál járok és mondhatom hogy magasabb szinten sokkal élvezetesebb a játék.Pláne a karácsonyi akció egy TIER 5-ös csatacirkáló volt. Viszont ami negytívum a kevés játékos és a lag, meg optimalizáció teljes hiánya (kínai :woohoo: ). De sokkal több pozitiv dolog van benne mint negativ.

Na peace.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10521 Írta: Alex1966
Alex1966 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Sziasztok!

Lenne kérdésem...kapitány és személyzet. Mikor lehetséges őket a hajóra
terelgetni? 3.as osztályú hajóim vannak...de egyenlőre csak érdem szerint
hajlandóak és pillanatnyilag "érdemtelen" :D vagyok erre a kitüntetésre....
Sajnos a másik nevemmel nem tudtam belépni...kénytelen voltam ily formán
újból regizni ide. Nekem személy szerint elegem lett a wows-ból...hónapokat
játszottam vele...még megvan ugyan...de...nincs affinitásom...nem sorolom
az okokat. alexklein1966 néven vagyok mindkét játékon. Jelentkeztem a Magyar
csapatba is...köszönöm hogy elfogadtátok a kérésem.
A játékról kétlem...hogy kompetens lennék nyilatkozni...megtette más...és
túlnyomó részben...tökéletesen egyet is értek........
Mindenkinek kellemes játszadozást...:)

Alex!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10522 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A kérdésedre elvileg tudok válaszolni. Szerintem, ahogy van parancsnokod, egyből teheted őket be a parancsnoki posztokra. Korábban már írtam erről azt hiszem bővebben. El kellene olvasni. Ha jól tévedek, első pár csatában mentem parancsnokok nélkül, de ahogy szépen gyülekeztek az eventekből, úgy lett egyre nagyobb a választék. Szerintem, ha már van a barakkodban parancsnok, nézd meg , melyik hajóra melyiket érdemes tenni és már mehet is a fejlesztés.

Képet tegyél fel esetleg, hátha úgy többet látunk, mi is a baj oka.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10523 Írta: Alex1966
Alex1966 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Hello!

Nos...parancsnok van...de csak arany és érdem kategóriában...ha jól
értelmeztem. Voltaképpen itt vagyok meglőve...parancsnokot kellene
beerőszakolnom. Természetesen utánanézek...próbálom kikeresgetni
mit írtál....:)

Alex!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10524 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Nem olyan bonyolult az a dolog. Ha van már parancsnokod és megnyitod a barakkot, akkor nagyjából ezt látod.



Baloldalon kiválasztod azt a hajót, amelyikre parancsnokot szeretnél beállítani. Természetesen egy parancsnok több hajón is parancsnokolhat egy időben.
Majd megfogod egérrel és behúzod abba a parancsnoki posztba, ahová szánod.

Érdemes figyelembe venni, hogy melyik parancsnok, melyik posztra a legalkalmasabb. Ha a poszt melletti ki ikonra mutatsz (nem is kell gombot nyomni) ki írja százalékosan, hogy az adott parancsnok ezen a poszton mit és mennyit javít a hajó teljesítményén. Természetesen érdemes úgy összeválogatni őket, hogy a lehető legjobb teljesítményt nyújtsa a hajó. Ugye nem mindegy ki javít, ki lő hamarabb egy csatában. A többi paraméterről már nem is beszélve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.