Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Steel Ocean

Több
8 éve 4 hónapja #10473 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
"Az olaszliszkai csodarabbit felkeresi Kohn. Elmondja, hogy vitája van Grünnel, s a rabbit kéri, hogy tegyen igazságot köztük. Elmeséli az esetet. A rabbi szó nélkül végighallgatja, s azt mondja: - Neked van igazad! Kohn boldogan távozik. Ám félóra múlva megjelenik Grün is. Elmondja, hogy vitája támadt Kohnnal, kéri, hogy a rabbi mondja meg, melyiküknek van igaza. Eloadja az esetet. A rabbi türelmesen meghallgatja, s a végén azt mondja: - Neked van igazad! Grün is elégedetten távozik. Ám a bóher, aki mindezeknek fültanúja volt, nem állj a meg szó nélkül: - Rabelében, te Kohnnak is igazat adtál, Grünnek is igazat adtál, pedig két vitatkozó közül csak az egyiknek lehet igaza! A rabbi végigsimogatja hosszú szakállát, s azt mondja: - Tudod mit? Neked is igazad van!"

Forrás: www.zsido.hu/zsido-humor/201-rabbitoertenetek
A következő felhasználók mondtak köszönetet: zstorok75

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10479 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Igen, köszönöm, élvezem a játékot (többnyire) az SO-ban. Vannak bosszantó dolgok ott is. A legnagyobb kihívást többnyire a saját játékosok jelentik. Lőnek mindenre, ami úszik a vízen. Nem számít milyen színű a jelzése a hajónak.

Érdemben a többi indokodra nem szeretnék reagálni. Egyrészt amiket felhoztál, azokról már írtam, másrészt olyan "érvekkel" nem tudok mit kezdeni, hogy túl bonyolult, sokat kiabál, túl molyolós, stb. Van akinek a 3 gombos egér is túl bonyolult eszköz. Ezért nehéz azzal mit kezdeni, hogy túl ilyen, vagy olyan.

A másik meg hogy nem magyar... a WoWs sem csak úgy magyar, hanem lelkes magyar játékosok rengeteg szabadidejüket feláldozva lefordították a játékot. Ezért magyar.

Van akinek nem jön be az SO és kész.

Sajnos nincs magyar fóruma, ahol lehetne a SO-l kapcsolatos dolgokról beszélni, így addig, amig Jacktor megtűri ezt a hajós játékot az oldalán, addig itt elemezgetjük a játékot.

Különösebben nem erőlködöm a rábeszéléssel már, hiszen minden fontos információt összeszedtem ezzel a játékkal kapcsolatban. Össze lehetne gyűjteni szépen mindent egy helyre, rendszerezni, hogy minden érdeklődő könnyen át lássa és megértse, mi hogyan működik.
Sajnos én nem fogom összeszedni a dolgokat. Már próbáltam más játékokkal régebben, de többet már nem fogok.
Inkább csak játszom, amikor időm engedi. Meg dicsekszem, ha éppen van mivel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #10481 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Hát igen még mindig nem jötem rá miért van az egér közepén görgö.Igen még küzdök a nagybetükkel ,de azért már a szotagolás megy.(nincs harag de azért nem buta az ember mert szereti az egyszerü dolgokat)
A tul bonyolutsághoz csak anyit ,hogy egy tetves ajándék hajot se tudnak egyszeröen berakni a kikötöbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #10487 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
A Repulse csatahajót ne felejtsétek el kiváltani. Igaz csak Level 5-s, de premium hozama van a csatákban, illetve alkalmas parancsnokok kiképzésére is.
Január 10 még messze van, de utána már nem lehet kiváltani.

Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #10488 Írta: difectly
difectly válaszolt a következő témában: Steel Ocean
véletlen töröltem.. vissza lehet valahogy állitani? vagy venni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja - 8 éve 4 hónapja #10490 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Steel Ocean
Valamit írnak róla a steam fórumán. Meg folyamatosan megy a banner a játékban is, ha "accident" történik valakinek a DLC hajójával.

Nem tudok Steam-s fórumot linkelni, keress rá, biztosan meglesz.


Szerk.: Meg is találtam.

"
If you sell it by accident, please leave you in-game nickname/ID and selling time (must with the time zone) here.
We will deal with it as soon as possible, please wait with patience.

Please do not post in another thread about the selling, or we will miss your information.


Thank you! "

Ha jól értelmezem a dolgokat, ha sikerült valakinek véletlenül eladnia, akkor nincs más dolga, mint ebben a bizonyos fórumban megadni az idézetben szereplő adatokat és igyekeznek minél hamarabb vissza adni a baleset szenvedett hajót.

A fórum címe meg a Kiemeltek között van: Guidance for free ship HMS Repulse DLC and accidently selling
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Trucker39 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.