Minden, ami nem a játékkal kapcsolatos...

Örömködő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64843 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Örömködő
Kezdésnak 3 bukó

aztán ez





Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64844 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Egy csata az Örömködőbe, sok csata meg a Dühöngőbe (Nem, oda is csak egyet, az elég lesz)

Tegnapi "kedvcsináló" után ma mégis beléptem. Konténereket kiszedni.

Első csata mindjárt jól sikerült.

Nem is igazán a magam teljesítménye miatt. Kongou nevezetű kis hölgy teszi mindig a dolgát és nem mellesleg végig szövegeli a csatát. Akinek National+ hangbeállítása van, biztos "örül" neki, hogy hallgathatja.

Inkább azt tetszett, hogy egy kifejezetten ügyes, egymásra odafigyelő csapatba sikerült kerülnöm. Vigyáztak egymásra, spottoltak és nem mellesleg támadták akit kell.

Kár, hogy nincs bekapcsolva nálam a felvétel. Ilyen csatákkal kellene okítani a játékosokat. Nagyon jó érzés volt. Nem kellett dühösnek lenni senki miatt. Nem volt eszetlen rambózás, stb. T5 hajók óvatosak voltak, kiforogták az ellenfél támadásait. Rombolók leküzdésében is sokat segédkeztek. Egyszerűen öröm volt részt venni a csatában. Nem mindenki volt profi persze, de az tetszett, hogy nem okoskodtak, hanem igyekeztek a többiekkel lépést tartani.
Az első helyezettünk a csatahajóval meg le a kalappal. Tudjátok mit csinált? Tankolt! Úgy ahogyan kell egy csatahajónak. Égették, támadták,stb. Szögelt, hátrált, de tartotta azt a részt ahol ő volt. Cirkálók mögötte segítették az igaz, de akkor is. Kurva jó volt ilyet is látni.
Neki akart rohanni az ellenfél csatahajója. Be akarta magát áldozni a csapatért, de kértem hátráljon. Szótfogadott. Mire odaért volna az ellen, közösen elmerítettük.
A társ CV előtt is emelem kalapom. Új volt neki és ismeretlen a hajó. E mellett az ő oldala állt vesztésre. Áthúzódtak az én oldalamra. Első szóra támadta, akit megjelöltem neki. Jól helyezkedett. Elláttta légvédelemmel, akit kellett, stb.
Kifejezetten jó érzés volt részt venni a csatában.




Csata után az egyik német ládában volt 24 óra premium. Az is valami. Meg az első konténerből, amit nyersanyagosnak kértem, helyette kaptam egy SC-t, benne némi zászlóval.
Tisztára le lettem kenyerezve.


Ő róla beszélek.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Andurin77 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64849 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Egy jobb kör :cheer: Sebzés nem nagy mert amit én torpoltam azt más kiszedte :pinch: Meg élvezhetem a CV figyelmét,szeretetét :whistle:



Meg igen vicces volt hogy amikor "villantottam" mindegyik elkezdett ész nélkül fordulni,egyenest a torpedók útjába :P
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64854 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Örömködő
Ez már jobb kör volt :cheer:


Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64858 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Örömködő
Én még csak itt tartok a nagy hajó építésével.

Igaz, már az elején sejthető volt, hogy nem fogom befejezni ezt sem.

Ez a hajó szép meg jó, meg elérhető volt. Igaz, már a kikötőben tartózkodott korábban is.

Legalább az árát kifizették.


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64859 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Örömködő
Minden official stream, twitch küldetés, bónuszkódok, az összes német hordozós küldetés pipa és végül, itt a jól megérdemelt hajó. :) Nem adták könnyen, de végül meglesz. Ha leesne még egy tier 8as német cv, akkor lennék csak nagyon boldog. :)


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.440 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.